تجلیل استاندار مازندران از مجتبی عابدینی دارنده مدال برنز شمشیربازی جهان+تصاویر

اختصاصی پرش: صبح امروز در حاشیه نهمین جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و اولین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان مازندران مراسم تجلیل از مجتبی عابدینی دارنده اولین مدال جهانی تاریخ ورزش شمشیربازی ایران در استانداری مازندران توسط مجید حسین زادگان استاندار مازندران برگزار شد.

مجتبی عابدینی شمشیرباز مازندرانی تیم ملی شمشیربازی ایران که در المپیک ۲۰۱۶ خوش درخشیده بود توانست مدال برنز مسابقات جهانی مجارستان را کسب کند.این مدال در تاریخ شمشیربازی ایران بی سابقه بود و از اهمیت بالایی برخوردار است.

مجید حسین زادگان با اشاره به اهمیت بالای مدال جهانی عابدینی تاکید کرد:مجتبی عابدینی یکی از نخبگان ورزشی مازندران است که همیشه در میادین مختلف خوش درخشیده و اینبار شاهد درخشش او در مسابقات جهانی بودیم که منجر به کسب نخستین مدال جهانی تاریخ ورزش شمشیربازی ایران شد.

استاندار مازندران در ادامه افزود:تمامی دستگاه ها و ادارات دولتی باید قدردان نخبگان ورزشی باشند و از آنها تقدیر کنند زیرا ورزش متعلق به همه است.

مجتبی عابدینی دارنده مدال برنز جهان تصریح کرد:آقای حسین زادگان نشان داد که به ورزش نگاه ویژه دارد و اولین استانداری بود که در تمام دوران قهرمانی ام با من در تماس بود و به من تبریک گفت.از ایشان بابت توجه به ورزشکاران کمال تشکر را دارم.

عابدینی ادامه  داد:برای رسیدن به این مدال سختی های زیادی را تحمل کردم و مسیر دشواری را پشت سر گذاشتم.متاسفانه ورزش شمشیربازی در مازندران مورد کم مهری قرار گرفته و امکانات کمی را در استان دارا هستیم که امیدواریم با حمایت های آقای استاندار شاهد احداث خانه تخصصی شمشیربازی مازندران باشیم تا پتانسیل های شمشیربازی استان بیشتر نمایان شود.

مجید حسین زادگان در پاسخ به درخواست عابدینی در رابطه با احداث خانه شمشیربازی مازندران از او درخواست مدال المپیک کرد و قول مدال المپیک را از مجتبی عابدینی گرفت و در ادامه قول داد تا بزودی ساخت خانه تخصصی شمشیربازی مازندران آغاز شود.

عکاس:رضا وریجی

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو