تجلیل از ۱۹ قهرمان کشتی ایران و جهان در فریدونکنار

مدیر اجرایی ورزش دهفری فریدونکنار گفت: تجلیل از ۱۹ قهرمان کشتی ایران و جهان برای نخستین‌بار در مازندران در روستای ازباران فریدونکنار برگزار می شود .

تجلیل از 19 قهرمان کشتی

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، فرج‌الله مهدی‌دخت  اظهار کرد: برای نخستین‌بار در ورزش مازندران آیین تجلیل از قهرمانان مازندرانی کشتی ایران و جهان در روستای شهیدپرور ازباران انجام برگزار می‌شود.

وی افزود: ورزش‌های همگانی و قهرمانی در منطقه دهفری فریدونکنار از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و لازم است با حمایت مسؤولان برای بارور شدن این ظرفیت‌ها برنامه‌ریزی و تلاش کرد.

مدیر اجرایی ورزش دهفری فریدونکنار تصریح کرد: فریدونکنار در رشته ورزشی پرطرفدار کشتی همیشه حرف برای زدن داشته و ورزشکاران امروز نیز با سرلوحه داشتن روح پهلوانی برای کسب عناوین قهرمانی تلاش می‌کنند.

مهدی‌دخت با تاکید بر لزوم فراگیر شدن ورزش در منطقه، بیان کرد: برنامه‌های مختلف فرهنگی ورزشی در بخش دهفری شهرستان فریدونکنار با همکاری شورای اسلامی، دهیاری شورای ورزشی و پایگاه مقاومت بسیج روستای ازباران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مسابقات بزرگ کشتی گرامیداشت بزرگان کشتی مازندران در روستای ازباران فریدونکنار برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این دوره از رقابت‌ها با حضور کشتی‌گیران مطرح شهرستان‌های استان با یادبود سرداران و ۴۳ شهید ازباران و شهدای مدافع حرم است.

مهدی‌دخت در تشریح اسامی دعوت‌شدگان به آیین تجلیل از قهرمانان مازندرانی کشتی ایران و جهان در روستای شهیدپرور ازباران از عباس مجیدی، عباس حاج‌کناری، عسگری محمدیان، رضا سیم‌خواه، قاسم رضایی، بشیر باباجان‌زاده، کمیل قاسمی و مهدی حاجی‌زاده نام برد.

مدیر اجرایی ورزش دهفری فریدونکنار همچنین نام رضا یزدانی، حسن یزدانی، مسعود اسماعیل‌پور، امیرعباس مرادی گنجی، مراد محمدی، مجید ترکان، حسن رنگرز، بهنام طیبی، جابر صادق‌زاده، بهنام احسان‌پور و علی اصغر بذری را نیز به این لیست اضافه کرد.

مهدی‌دخت گفت: این آئین امسال با حضور محمد بنا سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی جمهوری اسلامی ایران، هادی عامل گزارشگر بر‌تر کشتی ایران و داوود فلاح مجری توانمند ورزش مازندران برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو