تجلیل از صادرکنندگان برتر سال ۹۷ استان مازندران،با حضور مسئولین برگزار شد+گزارش تصویری/عکاس:رضا وریجی

اختصاصی گروه رسانه ای پرش:همایش تجلیل از صادر کنندگان برتر استان مازندران امروز مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ در سالن همایش های بانک صادرات استان مازندران با حضور مسولین،اصحاب رسانه و صادر کنندگان برتر مازندران برگزار شد/خبرنگار:گلناز قدمی

علی حسینی مدیریت شعب بانک صادرات استان مازندران ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه بیان کرد:صادرات به اندازه ای پر اهمیت است که در اقتصاد ۱ قسمت آن تولید و ۹قسمت آن صادرات است.

وی افزود:باید پایانه های صادراتی کشور را رشد دهیم و آنچه که قوام و دوام صادرات را زیاد می کند سیاست های مناسب و تدوین درست قوانین آن است.یکی از ارکان مهم اقتصاد،بخش صادرات است که می توان با مشاوره های صحیح در بحث تولید و صادرات بازدهی مالی خوب و قابل توجهی را برای صادر کننده و همچنین کشور داشته باشد.مجموعه بانک صادرات مازندران به اندازه توان خود در خدمت این صادر کنندگان عزیز خواهد بود و حمایت های لازم را از آنان خواهد داشت.

عبدالله مهاجر رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن مازندران با اشاره به تاخیر و مشکلات پیش آمده در تجلیل از صادر کنندگان نمونه در سال۹۶و عذر خواهی بابت این موضوع تصریح کرد:امروز تجلیل از صادر کنندگان سال گذشته در کنار صادر کنندگان و برترین های این عرصه در سال جاری را خواهیم داشت و از این عزیزان فعال در بخش صادرات تقدیر خواهیم کرد.صادرکنندگان بخش مهمی از جامعه اقتصادی کشور هستند که باید توجه ویژه ای به آنها شود.

مهاجر تاکید کرد:استان مازندران دارای ظرفیت های بالایی در صادرات و بخش های خصوصی است که میتوان با استفاده مناسب و هدفمند از این ظرفیت ها شاهد رونق در اقتصاد منطقه و کشور باشیم.مازندران در بخش کشاورزی برترین استان کشور است و همین ظرفیت می تواند سوددهی بالایی را برای استان به همراه داشته باشد.البته نباید از ظرفیت های غیر کشاورزی استان هم غافل شد.حرف های زیبا باید عمل را در خود ببیند تا زیبایی اش حفظ شود.

خیران پور معاون هماهنگی امور استانداری مازندران اظهار داشت:تمرکز مدیریت عالی استان مازندران امروزه به سمت صادرات است زیرا صادرات میتواند بهره وری در بخش تولید و همچنین ایجاد اشتغال را به همراه داشته باشد. پایانه اقتصادی شهرستان جویبار٬پایانه صادراتی محصولات شیلاتی و یک پایانه در غرب مازندران ازجمله پایانه های اقتصادی استان مازندران است.ما در تلاش هستیم تا این پایانه ها را گسترش دهیم و بهره وری استان را در بخش صادرات بالا ببریم.

معاون اقتصادی استاندار تاکید کرد:استان مازندران نیازمند آن است تا پایانه های اقتصادی فعالی داشته باشد. باید با رعایت استاندارد های لازم بخش های تولیدی محصولات با کیفیتی را روانه بازار اقتصادی کنند.امیدواریم صادرکنندگان استان مازندران با حمایت های دستگاه های مربوطه با قدرت به کار خود ادامه دهند و اقتصاد استان مازندران را جزء برترین های کشور کنند.

عکاس:رضا وریجی

تهیه و تنظیم:گلناز قدمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو