از تجربیات گذشته در سومین المپیک زندگی‌ام بهره می‌گیرم/ برای کسب طلا می‌جنگم

قاسم رضایی در گفت‌وگویی در مورد میدان بزرگ المپیک و سومین تجربه حضور در این رویداد مهم، اظهار کرد: با توجه به کسب مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن مدافع عنوان قهرمانی هستم و در این دوره از مسابقات می‌خواهم با تمام توان بار دیگر به مقام نخست دست پیدا کنم.

قاسم رضایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، وی با اعلام اینکه از لحاظ شرایط وزنی، جسمانی و روحی در شرایط بسیار خوبی قرار دارم، افزود: تمرینات بسیار خوبی را از ماه‌های قبل تاکنون پشت سر گذاشتیم و در اردوها با شرایط سخت و سنگین به شرایط آرمانی رسیدیم.

فرنگی‌کار مازندرانی و مرد طلایی وزن ۹۶ کیلوگرم رقابت‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن، تصریح کرد: هم‌اکنون در شرایط مطلوب قرار دارم و با تمام توان و انرژی وارد میدان المپیک شده و افتخارآفرینی می‌کنم.

این ورزشکار آملی، افزود: سومین دوره المپیک زندگی‌ام را تجربه می‌کنم هر چند در دو دوره گذشته المپیک ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۰۸ پکن تجربیات تلخ و شیرین زیادی را در کوله‌بار تجربیاتم به همراه دارم و استفاده از با تجربیات گذشته و مهیا شدن همه شرایط برای نبردی مطلوب بر روی تشک مقابل رقیبان حاضر می‌شوم.

رضایی بیان کرد: روزهای سختی را پیش‌رو دارم و انتظار می‌رود با حفظ شرایط لازم و آمادگی مطلوب بار دیگر پرچم خوش‌رنگ کشورمان را در دنیا به اهتزاز در آورم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *