تبعیض کی روش بین بازیکنان پرسپولیس و استقلال

تبعیض کی روش ، در حالی که ۳ بازی از شروع بازی های تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ می گذرد ۲ ملی پوشان استقلال جایی در ترکیب تیم ملی نداشته اند.

 

تبعیض کی روش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، کی روش برای ۴ بازی تیم ملی برابر قطر، چین، ازبکستان و کره جنوبی تنها امید ابراهیمی و وریا غفوری را از استقلال به تیم ملی دعوت کرده است که این ۲ بازیکن در ۳ بازی اول حتی یک دقیقه هم برای این تیم به میدان نرفته اند و کاملا بعید است در بازی با کره هم جایی در ترکیب ثابت این تیم داشته باشند.

غفوری در بازی های آخر استقلال در لیگ برتر آمادگی بالایی از خود نشان داد اما کی روش همچنان ترجیح می دهد از رامین رضاییانی استفاده کند که در بازگشت به پرسپولیس حتی یک دقیقه هم برای این تیم بازی نکرده است.

امید ابراهیمی هم بی تردید یکی از بهترین بازیکنان ۳ فصل گذشته استقلال بوده است اما کی روش در بازی با ازبکستان ترجیح داداحسان حاج صفی را در پست هافبک دفاعی بازی بدهد و از ابراهیمی استفاده نکند تا مشخص بشود سرمربی پرتغالی تیم ملی چندان اعتقادی به سبک بازی او ندارد.

این بازیکنان باید بعد از بازی ایران برابر کره به تمرینات استقلال اضافه شوند و باید دید بعد از نیمکت نشینی در تیم ملی می توانند با روحیه خوب به تیم باشگاهی شان برگردند یا نه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو