تا دیروز منتظر استقلال ماندم اما نمی خواهم نیم فصل بیرون بمانم

 

نسیم ورزش: هافبک مدنظر استقلال گفت: «شاید از نظر مالی قرارداد جدیدم نسبت به پولی که قرار بود از استقلال بگیرم کمتر باشد اما همین که نزدیک خانه‌ام هستم خودش یک امتیاز بزرگ است.»

این روزها حرف از فاتون توسکی است. بازیکنی که باشگاه استقلال او را می‌خواست اما پرویز مظلومی به این بازیکن اعتقادی نداشت.

به همین خاطر هم از توسکی در چند نوبت تست پزشکی گرفتند. تست‌هایی که بازیکن دورگه را به شدت عصبانی کرد. این هافبک متوجه شده که کادرفنی استقلال او را نمی‌خواهد و از این بابت ناراحت است.

توسکی در مورد اتفاقاتی که طی چند روز حضورش در تهران برایش افتاده صحبت کرده که در ادامه می خوانید:

 

* ایران را ترک کردی؟

– بامداد دیروز به کشورم برگشتم چون امروز آخرین مهلت نقل و انتقالات زمستانی است و من نمی‌توانستم بیشتر از این در تهران صبر کنم.

 

* نمی‌توانستی یک روز دیگر هم در تهران بمانی ؟

– من یکشنبه هفته گذشته وارد ایران شدم و تا دیروز که از تهران رفتم تقریبا یک هفته در تهران بودم. هر کاری که لازم بود در طول این مدت برای عقد قرارداد انجام شود، شد اما ظاهرا مسوولان باشگاه استقلال آن جدیت لازم برای انجام این کار را نداشتند. طبیعی است که هر مدیری نخواهد بازیکن مشکل دار از نظر سلامتی در تیمش حضور داشته باشد اما من در همه تست‌های پزشکی شرکت کردم و هیچ مشکلی از این بابت ندارم. در واقع من مریض نیستم و سالم سالمم. مدارک آزمایش‌هایی که انجام دادم را هم دارم.

 

* چند بار تست دادی؟

– خیلی. فکر کنم دو، سه روز مشغول انجام آزمایش‌های مختلف بودم. نمی‌دانم دنبال چه چیزی می‌گشتند. حتی دکتر کیهانی که شنیدم از جراحان برجسته استخوان در ایران محسوب می‌شود و در گروه پزشکان آکادمی فوتبال نبود به مدت یک ساعت پرونده مرا بررسی کرد، خودم را تست زد و در نهایت گفت که من هیچ مشکلی از نظر استخوانی ندارم ولی باز هم پاسخ مشخصی از سوی مسئولان باشگاه به من داده نشد. به این دلیل برای آنکه زمان را از دست ندهم به فرانکفورت برگشتم.

 

* پیشنهاد بهتری در آلمان داری؟

– من از بوندس‌لیگا پیشنهاد دارم که هر زمان قراردادم را ثبت کردم اسم تیمم را متوجه می‌شوید. شاید از نظر مالی قرارداد جدیدم نسبت به پولی که قرار بود از استقلال بگیرم کمتر باشد اما همین که نزدیک خانه‌ام هستم و مشکلات دوری از آلمان را ندارم خودش یک امتیاز بزرگ است.

 

* مگر قرار نبود دیروز همه چیز به پایان برسد؟

– نمی‌توانستم ریسک کنم. تا ظهر دیروز باید منتظر یک تست دیگر می‌شدم و تا شب کارم طول می‌کشید و نمی‌توانستم مطمئن باشم که امروز پای قرارداد باز هم اشکال دیگری به وجود نیاید. آن وقت مجبور می‌شدم یک نیم فصل بیرون بمانم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *