تاکید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بر حمایت نمایندگان مجلس از ورزشکاران

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه شورای راهبردی که برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی برگزار شد، بر نقش نمایندگان مجلس در حمایت از ورزشکاران تاکید کرد.

محسین زادگان مدیرکل ورزش مازندران

در این جلسه مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به درخشش ورزشکاران مازندرانی در پنج ماه سال ۹۴ در کشور گفت: پتانسیل ورزش مازندران در سطح کشور بسیار بالا است و ورزشکاران مازندرانی در طول سال حدود ۴۰۰ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی کسب می کنند.

 
حبیب حسین زادگان با اشاره به حمایت ویژه صندوق حمایت از پیشکسوتان ورزش تصریح کرد: ورزشکاران جوانی شان را هزینه ورزش می کنند تا با کسب مدال ضمن اهتزاز پرچم کشورمان، مردم را شاد نمایند، اما وظیفه مسئولان در قبال این فداکاری  و افتخار حمایت ویژه از این قهرمانان در دوران پیشکسوتی است.

 
وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس می توانند در حمایت از ورزشکاران نقش به سزایی داشته باشند، اذعان داشت: با ورود مجلس در حمایت از پیشکسوتان ورزش قهرمانان ملی، در دوران پیشکسوتی و پایان عمر قهرمانی می توانند از حمایت صندوق بهره ببرند.

 
در ادامه مریم کیومرثی معاون امور بانوان با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران بانوی مازندرانی در  مسابقات برون مرزی و کشوری گفت: آموزش و پرورش بهترین ارگان برای ترویج و توسعه ورزش در سطح کشور است.

 
وی با اشاره به حضور متعدد ورزشکاران بانوی مازندرانی در اردوی تیم های ملی افزود: در حال حاضر ورزشکاران بانوی مازندرانی در نبود اسپانسر و عدم حمایت سرمایه گذار در مدال آوری و کسب افتخار هم پای مردان پیش می روند.

 
در جلسه شورای راهبردی توسعه ورزش همگانی و قهرمانی مازندران حبیب حسین زادگان مدیرکل، اسماعیل محمدی معاون منابع انسانی و سرمایه، سید غلام رضا رضوی معاون توسعه امور ورزشی، عادل عالیشان معاون توسعه ورزش همگانی، حجت الله حیدری معاون امور فرهنگی، مریم کیومرثی معاون امور بانوان، هاشم جمشیدپناه، کسری منوچهری، مجتبی قدمی،علی اصغرخلیلی، حسن شاملی،مجید اسکوهی، مجید ترکان، علیرضا مهربان، محمد حامی، محمدتقی خورند به عنوان اعضا ستاد حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *