تاکید بر گسترش فرهنگ اخلاق‌مداری در فضاهای ورزشی

نسیم ورزش : امام جمعه محمودآباد با تاکید بر گسترش فرهنگ اخلاق‌مداری در فضاهای ورزشی گفت: ورزش پهلوانی در محیط‌های ورزشی استان مازندران تقویت شود.

 

گسترش فرهنگ اخلاق‌مداری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حجت‌الاسلام سید داود موسوی امروز در دیدار با سرپرست اداره ورزش و جوانان و فعالان عرصه ورزش این شهرستان با تأکید بر نقش بسیج در ورزش در جامعه به‌ویژه در زندگی جوانان، خواستار برنامه‌ریزی مدون ورزشی و فرهنگی برای پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان، نوجوانان و جوانان شهرستان شد.

وی افزود: نقش بسیج در ورزش بر کسی پوشیده نیست و رویکرد اصلی بسیج در ورزش که نقش پر رنگتری نیز داشته را می‌توان ترویج فرهنگ برای ورزش دانست.

موسوی بیان کرد: ورزش در هر سطحی باید با اخلاق و روحیه جوانمردی همراه باشد و جوانان و ورزشکاران در همه زمینه‌ها الگوی جامعه باشند.

امام جمعه محمودآباد گفت: روح بسیج با ایثار و فداکاری عجین شده و آموزش این ایثار و فداکاری به ورزشکاران می‌تواند روح ورزش را از هرگونه آلودگی‌های اخلاقی پاک کرده راه را برای موفقیت‌های آن و رسیدن به مدارج عالی هموار کند.

وی با بیان اینکه بسیج و تفکر بسیجی دیگر سن و سال نمی‌شناسد و در تمامی عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ورزشی پا به عرصه گذاشته است افزود: بسیج دایرالمعارف تمامی ارزش‌ها بوده و به نیروی قدرتمندی در دنیا تبدیل شده است.

موسوی با بسیجی خواندن تمامی ورزشکاران تاکید کرد: افتخارِ بالاتر از خواندن سرود ملّى‏ و یا بالا رفتن پرچم در سکوی قهرمانی، اقدام آن ورزشکاری است که حاضر نمی‌شود با حریف صهیونیست کشتی بگیرد و یا بانوی ورزشکاری که با چادر و یا حجاب کامل اسلامی روی سکوی قهرمانی می ایستد یا ورزشکاری که پس از قهرمانی سجده شکر بجا می آورد و اینها همه بدان معنی است که روح بسیج و تفکر بسیجی در ورزشکاران و قهرمانان ما نهادینه شده است.

وی افزود: امروزه مسئولان، جوانان، ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی و به‌طور کل همه بسیجی بوده و تفکر بسیجی در سر می‌پرورانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو