تاریخ تشکیل مجمع انتخاباتی هیئت کونگ فو برای بار چهارم تغییر کرد!!!/دلیل این تاخیر چیست؟!

اختصاصی نسیم ورزش/ جواد قدیمی صفت: عزل محمد رضا زیبایی و استعفای حسن مقبل دوست اداره کل را بر آن داشت که دارا حکیمی را به سرپرستی هیئت کنگ فو گیلان معرفی کند.علامت سوال
حکیمی در تیرماه سال جاری به مدت سه ماه سرپرستی را بر عهده گرفت و مسولیت برگزاری مجمع انتخاباتی رییس هیئت کنگ فو که با ضرب العجل سه ماه به مقبل دوست داده شده بود بر دوش وی افتاد
با به اتمام رسیدن مدت زمان سرپرستی حکیمی انتظار میرفت که مجمع انتخابات ریاست این هیئت برگزار شود ولی در عین ناباوری طی نامه ای از سوی مسعود رهنما به رییس فدراسیون هنرهای رزمی و کونگ فو، یک بار دیگر انتخابات به تعویق افتاد. علت این موضوع هم “رعایت نشدن ده روز کاری ابلاغ نامه به کاندیداها” اعلام شده هنوز هیچ زمان جایگزینی تعیین نشده است.
این سومین باریست که تاریخ تشکیل مجمع به تعویق افتاده است و سوالات زیادی در ذهن عموم برانگیخته است.
برگزاری مجمع انتخابات هیئت کونگ فو گیلان با اتفاقات عجیب و غریبی همراه میباشد تغییر ۴ بار زمان برگزاری این مجمع شبهاتی را برای همگان ایجاد کرده است.
این تغییرات و نداشتن رییس هیئت و باطل شدن حکم سرپرستی به قهرمانان و مدال آوران کونگ فو استان صدمات جبران ناپذیری وارد کرده است و در مواردی که گیلان توانایی کسب مدال کشوری و همچنین کسب سهمیه حضور در تیم ملی کونگ فو را داشتند این فرصت از ورزشکاران گرفته شده است.
شنیده ها حاکی است که برخی از کاندیدای ریاست هیئت بعلت این تغییرات و نداشتن ثبات مدریتی در ورزش گیلان از تصمیم خود برای در دست گرفتن سکان مدیریتی این رشته صرف نظر کرده اند و نارضایتی قهرمانان این رشته پرافتخار را برانگیختند.
از سوی دیگر در زمانی که دولت هیچگونه همایتی از ورزشکاران و هیئت های ورزشی نمیکند و تمامی مخارج هیئت ها از بخش خصوصی تامین میشود برخی از اسپانسر های بخش خصوصی پیرو این عملکرد از سرمایه گزاری در ورزش گیلان خودداری کرده اند.
حواشی برگزاری این مجمع فقط در خصوص زمان برگزاری نبوده و اختلافات برسر نمایندگان رای دهنده مجامع مختلف ورزشی به این حواشی افزوده و تمام نگاه ها به مدیر کل ورزش و جوانان میباشد تا سیاست مدیریتی خود را دور از ایجاد حواشی تازه به همگان ثابت کند.
البته مدیریت ورزش و جوانان گیلان باید مراقب تاخت و تاز جهت دار و خارج از اخلاق و منش پهلوانی عده ای سودجو باشد تا عنان کار از دستش خارج نشود و حسرت روزهای گذشته در تاریخ ورزش گیلان را نخورد.
گفتنی است حواشی برگزاری مجمع انتخاباتی این رشته ورزشی همزمان با اظهارات ،اختلاف نظر ورزشکاران و سیاسیون دلسوز گیلانی در خصوص یکی از سبک های کونگ فو و نامه نگاری های پی در پی رییس سبک رزم گیلما کشور با یکی از نمایندگان مجلس گیلان میباشد.
البته امیدواریم به گفته مسعود رهنما ورزش گیلان از وجود سیاسیون پاک شود.
اما براستی دلیل این تاخیر چیست؟
تا کی سناریو انتظار هیئت های ورزشی برای تشکیل مجمع ادامه خواهد داشت؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *