تاخیر بازی تیم استقلال در لیگ برتر فوتسال بانوان

نسیم ورزش : تاخیر بازی تیم استقلال در لیگ برتر فوتسال بانوان  / بازی هفته نخست تیم استقلال ساری تنها نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور به علت انصراف ۲ تیم از این مسابقات و قرعه‌کشی دوباره بازی‌ها یک هفته به تاخیر افتاد.

تاخیر بازی تیم استقلال

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در حالی که لیگ برتر فوتسال بانوان در ۲۹ خرداد ماه و با حضور ۱۴ تیم قرعه‌کشی شد، به علت انصراف تیم دانشگاه آزاد و عدم اعلام آمادگی تیم جایگزین در نهایت با کاهش دو تیم از ۱۴ تیم حاضر قرعه‌کشی دوباره لیگ برتر فوتسال بانوان با حضور ۱۲ تیم انجام ‌شد.
زمان آغاز مسابقات که روزجمعه ۱۲ مرداد با بازی تیم استقلال ساری و تیم پالایش نفت آبادان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتسال زنان ایران اعلام شده بود، لغو وفصل جدید این مسابقات از روزجمعه۱۹ مردادماه با برگزاری ۶مسابقه شروع خواهد شد.
سرپرست تیم لیگ برتری استقلال ساری با تائید لغو دیدار روزجمعه تیمش برابر قهرمان فصل گذشته این مسابقات در ساری گفت: تیم ما ومجموعه باشگاه استقلال ساری از هفته گذشته آماده برگزاری این مسابقه خانگی بوده و همه تمهیدات لازم برای این مسابقه مهم را نیز پیش بینی وفراهم کرده بود.
رعنا محمدی افزود: براساس قرعه کشی جدید که انجام شد، حریف تیم استقلال ساری وریژنو فرخ شهر کرمانشاه شده که این دیدار به صورت همزمان با ۵ مسابقه دیگر درشهرهای مختلف، روزجمعه۱۹ مردادماه در ساری برگزار خواهد شد.
وی اضافه کرد که تمرینات آماده سازی تیم استقلال با حضور همه بازیکنان زیرنظر سمیه خلیلی سرمربی تیم در ساری برگزار می شود.
سرپرست تیم استقلال ساری، شرایط این تیم را به لحاظ فنی و نفرات حاضر در تیم ونیز آمادگی برای مسابقات مناسب خواند واضافه کرد: اصلی ترین نیاز تیم ما در فصل جاری حمایت همه جانبه مدیران ورزش استان ونیزعملی شدن وعده هایی که حامیان مالی برای کمک به تیم داده بودن، هست.
فصل جدید چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان ایران با حضور ۱۲ تیم از روزجمعه ۱۹ مردادماه شروع می شود.
تیم استقلال ساری در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور با کسب فقط ۷ امتیاز از ۲۲ بازی خود در رده یازدهم و یک رده مانده به انتهای جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفت و به لطف فدراسیون فوتبال دو تیم انتهای جدول از خطر سقوط نجات یافتند و در لیگ برتر ماندنی شدند.
در پایان فصل گذشته و سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال زنان ایران تیم پالایش نفت آبادان قهرمان شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو