بی‌انضباطی ممنوع!

نسیم ورزش: با توجه به فاصله کوتاه باقیمانده تا بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو کشتی‌گیران باید بدانند که حالا دیگر زمانی برای بی‌انضباطی نیست.خبرگزاری فارس: بی‌انضباطی ممنوع!

سرانجام بعد از ۱۷ ماه دوری محمد بنا بار دیگر به کشتی فرنگی بازگشت و چراغ خانه کشتی را روشن کرد، اما در این میان هنوز هستند کشتی‌گیرانی که فکر می‌کنند در دوران بعد از رفتن بنا و پیش از بازگشت او به سر می‌برند و احساس می‌کنند هنوز هم می‌توانند بی‌انضباطی‌هایی را که در دوره کادرفنی قبلی انجام می‌دادند، ادامه دهند، اما باید بدانند دیگر فرصتی برای چنین کارهایی نیست.

در حالی‌که اردوی نخست تیم ملی کشتی فرنگی بلافاصله بعد از بازگشت محمد بنا به منظور هماهنگی و همدلی بین فرنگی‌کاران برگزار شد، اردوی دوم این تیم نیز از ۳۰ مهرماه آغاز شده است و در حالی که تمام داشته های کشتی فرنگی خود را مجاب به حضور در این اردو کرده‌اند و حتی نفراتی مانند حمید سوریان، امید نوروزی، قاسم رضایی، طلایی‌های ایران در المپیک لندن و حتی بشیر باباجان‌زاده که همه از مشکلاتش آگاهی دارند، نیز بی‌وقفه و بدون کوچک‌ترین تردیدی خود را برای رسیدن به موفقیت به دستان کادر فنی و در رأس آنها محمد بنا سپرده‌اند، اما کشتی‌گیری مانند سعید عبدولی بدون کوچک‌ترین توجهی به آینده خود، هنوز در این اردو که به روزهای پایانی خود هم نزدیک می‌شود، حضور پیدا نکرده است.

این موضوع زمانی جدی شد که محمد بنا با دادن اولتیماتوم به سعید عبدولی نتوانست دیگر ناراحتی خود را از غیبت غیرموجه این کشتی‌گیر که در گذشته هم سابقه چنین بی‌انضباطی‌هایی را داشته است پنهان کند و سرانجام لب به سخن گشود و عنوان کرد که اگر او به این رود ادامه دهد دیگر جایی در تیم ملی نخواهد داشت.

عبدولی کشتی‌گیر کم‌تجربه‌ای نیست که از این موضوع آگاهی نداشته باشد و می‌داند که اگر بخواهد به رفتارش ادامه دهد به راحتی نفرات بعد از او جایش را خواهند گرفت چرا که تیم ملی عرصه رقابت است نه رفاقت.

محمد بنا که در گذشته نشان داده است رابطه‌ای نزدیک و حتی پدرانه با شاگردانش دارد به نظر می‌رسد  از بی‌انضباطی‌هایی تکراری عبدولی به ستوه آمده است که اقدام به تهدید وی کرده است. سعید باید بداند که حتی اگر با بزرگترین مشکلات نیز دست به گریبان است نمی‌تواند به بهانه‌های واهی شانه از زیر بار مسئولیتش خارج کند و خود محور عمل کند.

شاید عبدولی دیگر فرصتی برای جبران نداشته باشد چرا که این قطار در حال حرکت هیچگاه منتظر مسافرانی که آماده رفتن نیستند نمی‌ماند و هر روز بر شتابش افزوده می‌شود. پس بهتر است سعید این فرصت طلایی را از دست ندهند برای رسیدن به آرزوهایش سوار بر قطار موفقیت شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *