بیش از ۴۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در مازندران اجرا می شود

معاون توسعه ورزش همگانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران گفت: در هفته تربیت‌بدنی و ورزش بیش از ۴۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در سطح استان اجرا می‌شود.

برنامه فرهنگی و ورزشی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، عادل عالیشان ظهر امروز در نخستین جلسه برای اجرای برنامه متنوع در هفته تربیت‌بدنی و ورزش، اظهار کرد: در هفته تربیت‌بدنی و ورزش بیش از ۴۰۰ برنامه متنوع فرهنگی و ورزشی در سطح استان اجرا می‌شود.

وی از کسب مقام‌های متعدد حوزه همگانی در مناسبت‌های دفاع مقدس، دهه فجر و هفته تربیت‌بدنی و ورزش خبر داد و افزود: هفته تربیت‌بدنی و ورزش از مناسبت‌های مرتبط دستگاه ورزش است و علت این نام‌گذاری هم فرهنگ‌سازی ورزش در بین آحاد مردم جامعه است.

عالیشان تصریح کرد: انتظار ویژه از اداره ورزش و جوانان ساری به عنوان مرکز استان است که برنامه فرهنگی و ورزشی این اداره با مشارکت اداره‌کل اجرا شود.

ابوالقاسم عباسی معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران نیز با اشاره به برگزاری باشکوه برنامه فرهنگی و ورزشی با مشارکت ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و هیأت‌های ورزشی خواستار میزبانی شایسته مسابقات کارکنان در رامسر و همکاری با واحد حوزه همگانی شد.

خسرو سیفی مسؤول حراست اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران نیز خواستار محتوا برنامه در برگزاری سطح کلان مسابقات فرهنگی و ورزشی و ویزیت رایگان عموم مردم در نماز جمعه در هفته تربیت‌بدنی و ورزش شد.

مهدی باغبانیان مسؤول فنی مهندسی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران نیز با بیان اینکه افتتاح چهار پروژه ورزشی در برنامه هفته تربیت‌بدنی در اولویت است، گفت: پروژه ورزشی نعمت‌آباد تنکابن، بندپی بابل، پل‌سفید و گلوگاه بابل به بهره‌برداری می‌رسند.

هفته تربیت‌بدنی و ورزش از ۲۶ مهر تا دوم آبان نام‌گذاری شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *