بیش از ۲ هزار ورزشکار سازمان‌یافته در رامسر فعالیت دارند

نسیم ورزش : رئیس اداره ورزش و جوانان رامسر گفت: ۲ هزار و ۱۳۶ ورزشکار سازمان‌یافته در ۴۰ باشگاه ورزشی این شهرستان فعالیت دارند.
ورزشکار سازمان‌یافته

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ نیما رمجی سه‌شنبه شب در نشست با اصحاب رسانه گفت: اصحاب رسانه و قلم در حوزه‌‌های مختلف با وجود تمام مشکلات همه اتفاقات را پوشش می‌دهند و به مناسبت روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید صارمی از زحمات خبرنگاران پرتلاش تقدیر و تشکر می‌کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر با اشاره به فعالیت چهار ماهه خود از زحمات روسای قبل نیز تشکر کرد و گفت: همه مسؤولان در راه توسعه و گسترش ورزش فعالیت می‌کنند و باید با شناسایی نقاط قوت و ضعف برنامه‌ریزی‌های مناسب داشته باشیم و امیدواریم ورزش شهرستان رامسر به جایگاه واقعی خود برسد.

وی اظهار کرد: شما خبرنگاران منادی‌گویان حقیقی هستید که در حفظ آرمان‌های کشور تلاش کرده و به نوعی هویت‌بخشی همه ادارات توسط شما صورت می‌گیرد.

رمجی به هیأت‌‌های ورزشی نیز اشاره کرد و با بیان اینکه این هیأت‌ها باید تقویت شوند، تصریح کرد: در برخی رشته‌ها جز شهرستان‌های نامی استان هستیم که با کسب مقام‌های کشوری و استان رتبه داریم.

وی در ادامه گفت: ورزش شهرستان در حوزه قهرمانی و همگانی نوید بخش خواهد بود و با اطمینان می‌توان گفت که در دوره بعد رشته‌های دومیدانی و فوتبال قهرمانی آسیا خواهیم داشت.

رمجی با تاکید بر اینکه با ورزشکاران براساس شایسته سالاری باید برخورد شود، خاطر‌نشان کرد: مربیان نیز سرمایه‌های نیروی انسانی هستند که نقش آفرینی موثری داشته که با تلاش خود و شناخت نقاط قوت و ضعف سعی در نشاندن ورزشکار روی سکو قهرمانی دارند و به نوعی سفیر قهرمانان کشور محسوب می‌شوند.

وی به کلنگ‌زنی خانه کشتی در کتالم رامسر اشاره کرد و افزود: مدارس فوتبال ما نیز در حال پشتوانه‌سازی برای تیم‌ها هستند که با برنامه‌ریزی درست باید اقدام شود.

رمجی با تاکید بر اینکه همه با در کنار هم بودن می‌توانیم شاهد موفقیت‌های بیشتری باشیم، اظهار کرد: علاوه بر اینکه تیم بسکتبال رامسر چون نگینی در مازندران می‌درخشد، همه رشته‌های ورزشی دیگر نیز با افتخار آفرینی بانوان و آقایان می‌درخشند‌.

وی تاثیر زنان و حضور آنها را در همگانی کردن ورزش بسیار موثر دانست و خاطر‌نشان کرد: به دلیل اینکه بانوان و مادران با اعضای خانواده ارتباط بیشتری دارند تاثیر زیادی در علاقه‌مندی اعضا به ورزش می‌توانند داشته باشند.

رمجی از برگزاری دوره‌های آموزشی، دیدار با روسای فدراسیون‌ها، برگزاری میزبانی مسابقات جودو نوجوانان در مهر ماه با حضور ۵۰۰ ورزشکار خبر داد و ضمن تشکر از روسای هیأت‌های ورزشی، گفت: باید از داشته‌ها نهایت استفاده را کرد و انتظار ما از مسؤولان استان این است که هیأت‌های ورزشی شهرستان که فعالیت‌های خوبی نیز دارند به طور ویژه مدنظر قرار دهند تا ورزش و جامعه ورزش محروم نباشند.

وی تاکید کرد: با در اختیار داشتن ساحل می‌توانیم ورزش‌های فوتبال و والیبال ساحلی در سطح کشوری و بین‌المللی داشته باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر ادامه داد: ورزش وسیله‌ای برای ظهور ظرفیت‌های شخص است که با دیده شدن و معرفی موفقان حوزه ورزش اقدامات خوبی چون افزایش بیمه سرمایه ورزشکاران نیز روبرو هستیم و امیدواریم با بازسازی اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر میزبان خوبی برای ورزشکاران و مهمانان استانی و شهرستانی باشیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران تعداد ورزشکاران سازمان یافته در سال ۹۶ را  ۲ هزار و ۱۱۵  نفر و ۲ هزار و ۱۳۶  نفر در سال ۹۷ عنوان کرد و افزود: در شهرستان رامسر تعداد ۴۰ باشگاه ورزشی در حال فعالیت هستند و سرانه ورزشی ورزشکاران یک متر مربع است.

رمجی ضمن بیان اینکه مازندران دارای رتبه‌های برتر در حوزه‌های ورزشی است، اظهار کرد: در حوزه جوانان سه ثمن ثبت شده و ۴ ثمن نیز در دست اقدام است.

وی در پایان به برگزاری مسابقات ورزشی در روستاهای ییلاقی رامسر نیز خبر داد که برنامه‌های متنوع اجرا می‌شود و همچنین در سواحل نیز شاهد المپیاد ورزشی و برنامه‌های دیگر هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو