بیانیه هیات کشتی استان مازندران برای کمیل قاسمی

نسیم ورزش : بیانیه هیات کشتی استان مازندران برای کمیل قاسمی/ رییس هیات کشتی مازندران در پی خداحافظی کمیل قاسمی از دنیای کشتی بیانیه صادر کرد.
بیانیه هیات کشتی
 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رئیس هیات کشتی مازندران با سپاس از سال های سال عزت آفرینی و جلال آوری که کمیل قاسمی برای ورزش ایران آفرید، ضمن آنکه بر خود واجب می کند با همراهی مقامات عالیه و مسئولین ورزش این خطه در صدد نکوداشت خدمات این پهلوان عزیز باشد، بیانیه ای صادر کرد که می خوانید:
تاریخ ورزش ایران ثبت کرده دلاوری های تمام ناشدنی اش را و زرین کوب و در صفحه ای جداگانه و اختصاصی از شکوهی که قریب به یک دهه برای ورزش اول کشورمان آفریده خواهد نوشت.
اشک هایی که از چشم های کشتی دوستان در عصرگاه جمعه ۷ تیر ۹۸ جاری شد خود بهترین بدرقه برای پهلوان کمیل قاسمی بود. خود به نیکی می داند که فقط دیگر در میدان رقابت نیست اما به عنوان قهرمانی همیشه پیروز در میدان عشق و مهر ایرانیان باقی خواهد ماند.
باری دیگر به جبر روزگار، چاره ای نیست جز رضا در برابر تقدیر و تسلیم در مقابل خواسته یک قهرمان ستودنی.
هر باره مجبوریم چشم بگذاریم و بپذیریم که ورزش کشتی ستاره ای عالم تاب را از گرده قهرمانان جدا شده بیند، آسان نیست تحمل این دوری؛ اما التیام می یابد با ورود به پهنه دیگری از کشتی که می تواند زمینه ساز پرورش چونان کمیل قاسمی دیگری باشد.
آنچه کمیل نازنین کشتی مازندران را متفاوت با هر قهرمان دیگری ساخته، غوطه وری اش از همان شروع این راه تا کنون و یقینا تا به همیشه با شاخصه ها و مولفه های پهلوانی بود. کمیل همچون یک پهلوان زیست تا علیرغم اینکه افتخارات بسیاری را تصاحب کرد اما قله آفرینی های اخلاقی و رفتاری اش بر مدال های زیادی که روی سینه نشاند، بچربد.
قهرمانان پر مدال زیادی داریم که این اجر و ارج را در نگاه چشم و خاستگاه دل مردمان ایران زمین ندارند، کمیل قاسمی فراتر از دهها مدال و عنوان؛ برترین بهره اش از کشتی، ذخیره شدن بر قلوب و اذهان همگان است.
تردیدی نیست که زین پس هم کمیل قاسمی خواهد توانست با ورود به جرگه مربیان، نظیر خود اعلا و با کیفیت بسازد. هیات کشتی مازندران مهیاست تا با تمام وجود و توان فضایی مناسب را برای کمیل عزیز فراهم آورد تا داشته ها و یافته هایش را با همان تعهدی که سراغ داریم به نسل نو بیاموزد. در هر فعل و نقشی که تمایل این قهرمان باشد، بسترش آماده است.
از خداوند منان صحت و سلامت و صلابت همیشگی این الگوی شایسته کشتی را مسالت داریم و آرزومندیم در ادامه مراحل زندگی نیز زیبنده نام و اعتبارش بگذرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو