بیانیه مشترک ورزش و جوانان مازندران و بسیج ورزشکاران مازندران

نسیم ورزش : بیانیه مشترک ورزش و جوانان مازندران و بسیج ورزشکاران مازندران / همزمان با آغاز هفته گرامیداشت بسیج, ورزش و جوانان مازندران و بسیج ورزشکاران سپاه کربلا بیانیه ای منتشر کردند.

بیانیه مشترک ورزش

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ متن بیانیه مشترک ورزش و جوانان مازندران و بسیج ورزشکاران سپاه کربلا بمناسبت هفته گرامیداشت بسیج به شرح ذیل است:

آغاز هفته گرامیداشت بسیج یادآور یکی از مهم ترین رخدادهای تاریخ معاصر ایران و منطقه است که با فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) رقم خورد.
بدون شک تشکیل بسیج یکی از معجزات انقلاب اسلامی برای پاسخ به نیازهای حیاتی کشور و حتی امت اسلامی و کشورهای مستضعف دنیا به شمار می‌رود.
این تفکر ناب بسیج بود که با پای کار آوردن کارمند, کارگر, دانشجو, دانش آموز و ورزشکار… نقش‌آفرین سترگ در شکستن امواج طوفان‌های فتنه‌ها و توطئه‌های مختلف کشور بود.
همین شجره طیبه بسیج بود که با رسوخ در دل همه اقشار جامعه ازجمله جوانان, توانست در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن حماسه‌های فراموش ناشدنی که مایه فخر و مباهات است, را پدید آورد و آن شد که جوانان با ایمان در سراسر دنیا نیز با الگوبرداری از تفکر بسیجی، راه نجات خود را از بحران‌ها و دسیسه های ابرقدرتها و سلطه طلبان عالم پیدا کنند.
روحیه بسیج همانی است که در همه میادین سخت ازجمله حوادث غم‌باری مانند زلزله کرمانشاه با تکیه بر وحدت اجتماعی, بدون اندک توقعی و تنها با هدف جلب رضایت الهی به یاری آسیب دیدگان شتافت. و این همان اهداف بلند بسیج است که از تجربه دفاع مقدس برای جامعه اسلامی ما به یادگار ماند.
در این راستا؛ جامعه ورزش و بسیج ورزشکاران استان مازندران نیز ضمن نثار درود و رحمت به روح مطهر امام خمینی (ره) و شهدای اسلام, شهدای مدافع حرم، این هفته مقدس و تقارن آن را با چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی می‌داریم و با امید عنایت خداوند متعال در توفیق حفظ و حراست مستمر ارزشهای نظام مقدس ایران اسلامی, شاهد حضور مفید ورزشکاران ارزشی استان در همه صحنه های مهم ایران اسلامی باشیم.

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران- روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو