بکارگیری ناجیان غریق در مناطق پنهان و خطرناک

نسیم ورزش:رییس هیات نجات غریق مازندران، در نشست ستاد ساماندهی سواحل در فرمانداری شهرستان نوشهر بر بکارگیری ناجیان غریق در مناطق پنهان و خطرناک تاکید کرد.

ابوالفضل خواجه وندی در این نشست گفت : حدود ۸۵ درصد از مسافران و گردشگران که خود را به سواحل دریای خزر می رسانند و در کناره های سواحل استان مازندران تن به آب می زنند، آشنا به فنون شنا نیستند.

وی افزود: باید شرایطی فراهم شود تا علاوه بر آگاه سازی گردشگران از خطرات شنا در مناطق ممنوعه، به مقوله آموزش نیز توجه شود و ناجیان غریق نیز در مناطق کور و خطرناک محدوده ساحلی استان به کارگرفته شوند.

رییس هیات نجات غریق مازندران، استاندارد سازی نجات غریق را به عنوان یک عامل مهم برای پیشگیری از غرق شدن شناگران در سواحل این استان دانست و ادامه داد: مازندران به لحاظ برخورداری از دریا شاهد بیشترین استقبال مسافران در تمامی فصول بویژه نیمه نخست سال است بنابر این باید به نحوی برنامه ریزی کرد تا بسیاری از محدوده های ساحلی پنهان و خطرناک شناسایی و نسبت به  بکارگیری ناجیان غریق در این مناطق اقدام شود.

خواجه وندی افزود: اگرچه امکانات و زیرساخت های موجود طرح های سالمسازی در تمامی شهرستان های ساحلی به تناسب نیاز مسافران نیست اما باید در این حوزه به گونه ای سیاست گذاری شود تا با امکانات موجود کمتر شاهد اتفاقات ناگوار غرق شدگی باشیم.

 1. خبر سرخ رود

  مسئول نمایندگی اداره ورزش وجوانان سرخ رود تنها نامزد مازندرانی در لیست کاندیدای ریاست فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران
  پایان ثبت نام انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی با ۱۹ نامزد

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی، عصر امروز(شنبه) با ۱۹ نامزد به پایان رسید.

  به این ترتیب یاسر ابراهیم زاده شرمه ، سید حسین جلالی چیمه، مهران تیشه گران، داود حومنیان، سید مصطفی کریمی، سید محمد شروین اسبقیان، مهدی مستجاب الدعوه، جعفر نادری فرد، محمد علی یزدی، محسن صالحی نیا، محمد رضا کاظمی آشتیانی، سعید صانعی، جهانگیر آقایی، بهزاد نوروزی، محمود شوقیان، جعفر باباخانی، مهدی مبینی، مجید کیهانی و علی گرزی نامزدهای ریاست این فدراسیون هستند.

  بر اساس اعلام امور مجامع وزارت ورزش و جوانان ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی از روز نهم خرداد ماه آغاز شد و امروز (۲۳ خرداد ماه) به پایان رسید.
  یاسر ابراهیم زاده شرمه از مازندران اهل بابلسر با۳۱ سال سن تنها مازندرانی نامزد ریاست فدراسیون دومیدانی در این لیست ۱۹نفره میباشد .
  ایشان کارشناس ارشد مدیریت استراتژی ورزشی ، مسئول نمایندگی اداره ورزش وجوانان سرخ رود ، رئیس مجمع عالی نخبگان بابلسر وعضو شورای مرکزی نخبگان مازندران هم میباشد
  تاریخ برگزاری انتخابات نیز متعاقبا از سوی وزارت ورزش اعلام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *