بیش از ۱۰۰ پروژه نیمه تمام در سطح استان وجود دارد

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در آیین بهره برداری از طرح رختکن زمین فوتبال شهدای روستای امره گفت: بیش از ۱۰۰ پروژه نیمه تمام در سطح استان وجود دارد.
افتتاح امره

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این مراسم با اشاره به اینکه پتانسیل ورزش استان در سطح کشور بسیار زیاد است، بیان داشت: اکثر ورزشکاران و قهرمانان ما از دل روستا برخاسته اند و به نوعی ورزش قهرمانی را از روستا شروع کردند.

حبیب حسین زادگان با بیان اینکه باید به ورزش روستا توجه ویژه شود، بیان داشت: خدا را شکر با همت مسئولان در دولت تدبیر و امید نگاه خوبی به ورزش روستا شده و به طور حتم دستگاه ورزش مازندران نیز با توجه به استعداد خوب ورزشکاران روستایی توجه ویژه تری به ورزش روستا خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۱۰۰ پروژه نیمه تمام در سطح استان وجود دارد، افزود: در سطح استان پروژه هایی وجود دارد که از شروع آن شاید ۲۰ سال هم می گذرد اما به خاطر عدم اعتبار هنوز به بهره برداری نرسید.

حسین زادگان اذعان داشت: تمام تلاشم را به کار خواهم برد تا با جذب اعتبار خوب از وزارت و با مشارکت مردم این پروژه های نیمه تمام هر چه زودتر افتتاح گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو