به‌عنوان نخستین گام، با تمامی هیأت‌های ورزشی شهرستان نشست مشترک برگزار می کنیم

رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر گفت: به‌عنوان نخستین گام، با تمامی هیأت‌های ورزشی شهرستان نشست مشترک برگزار می‌شود تا با هم‌اندیشی رؤسا، پیشکسوتان و فعالان هر رشته ورزشی، برنامه‌ریزی دقیق برای رشد و شکوفایی بیشتر ورزش قائم‎شهر صورت پذیرد.
غلامرضا رضوی گفت :  ورزش قائم‌شهر در استان و حتی کشور سرآمد است و با برنامه‌ریزی دقیق شاهد مدال‌آوری بیشتری در رقابت‌های کشوری، آسیایی، جهانی و حتی المپیک هستیم.
با تمامی هیأت‌های ورزشی شهرستان نشست مشترک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، غلامرضا رضوی رئیس جدید اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر که دیروز (دوشنبه) منصوب شده، به‌منظور بررسی مشکلات و تبادل نظر پیرامون امور محوله، با رؤسا و اعضای هیأت رئیسه هیأت‌های ورزشی شهرستان جلسات جداگانه‎ای دارد.

وی صبح امروز (سه شنبه) در دیدار با محسن گرجی رئیس هیأت جودوی این شهرستان، از برگزاری جلسه مشترک به تفکیک هیأت‌های ورزشی در زمان‌بندی مشخص خبر داد و گفت: به‌عنوان نخستین گام، با تمامی هیأت‌های ورزشی شهرستان نشست مشترک برگزار می‌شود تا با هم‌اندیشی رؤسا، پیشکسوتان و فعالان هر رشته ورزشی، برنامه‌ریزی دقیق برای رشد و شکوفایی بیشتر ورزش قائم‎شهر صورت پذیرد.

رضوی ورزش قائم‌شهر را سرشار از استعداد دانست و افزود: ورزش قائم‌شهر در استان و حتی کشور سرآمد است و بدون تردید با برنامه‌ریزی دقیق که با هم‌اندیشی با هیأت‌های ورزشی شهرستان به‌درستی صورت می‌گیرد شاهد مدال‌آوری بیشتری در رقابت‌های کشوری، آسیایی، جهانی و حتی المپیک هستیم..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو