بهنمیر از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است/ما نماینده جوانان و ورزشکاران هستیم

اختصاصی پرش : بهنمیر از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است/ما نماینده جوانان و ورزشکاران هستیم/مهدی عباسی رییس اداره ورزش و جوانان بهنمیر در تشریح عملکرد گذشته و حال خویش بعنوان متولی ورزش و امور جوانان بهنمیر گفت : ورزشکاران سازمان یافته در ۳ ماهه اول سال۹۸ حدودا ۳۰۰ نفر می‌باشند.این تعداد نسبت به سه ماهه اول سال قبل ۳۰% کاهش داشته است.جلساتی با این محوریت و با حضور روسای هیات‌ها و مسئولین هیات پزشکی ورزشی بهنمیر و با محوریت بررسی علل این کاهش تشکیل دادیم و به راهکارها و برنامه‌های اجرایی برای افزایش ورزشکاران سازمان یافته بهنمیر رسیده ایم.

 

بهنمیر از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است

رئیس اداره ورزش و جوانان بهنمیر گفت : در ابتدا جا دارد تقدیر و تشکر ویژه از آقای حسین زادگان مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان مازندران بابت حسن اعتمادشان بر بنده در سال های ۹۵ و ۹۸ داشته باشم.
در سال ۹۵ و در سن ۲۸ سالگی فعالیت مدیریتی خویش در بهنمیر را تعداد ۶ هیات فعال آغاز نمودم و با برنامه بلند مدت ۳ ساله توانستیم تعدد هیات ها و رشته های ورزشی فعال منطقه را به ۲۸ عدد برسانیم و قدرت انتخاب جوانان علاقمند به ورزش را وسعت ببخشیم. هم اکنون ورزش بهنمیر در رشته هایی نظیر فوتسال، فوتبال، والیبال، تکواندو، کشتی، وزنه برداری، نجات غریق در دوبخش بانوان و آقایان در سطح استان حضوری فعال دارند.

مهدی عباسی گفت :ساخت ساختمان جدید اداره موجب شانیت بخشیدن به ورزش و جوانان بوده که با کمک مسئولین و خیرین این امر صورت گرفته است.بهره‌برداری از سالن نیمه‌کاره سالن ورزشی بهنمیر ،ایجاد خانه کشتی و خانه وزنه‌برداری که هردو یکی از بی‌نقص‌ترین خانه‌های تخصصی در سطح استان در بهنمیر در حال فعالیت می‌باشند.در اختیار گرفتن سالن ورزشی سپاه که با همکاری فرمانده حوزه مقاومت علی‌ولی‌الله بهنمیر در اختیار ورزشکاران رزمی این بخش قرار گرفته است یکی دیگر از سالن‌های تخصصی فعال در بهنمیر می‌باشد.

وی در امور جوانان نیز گفت: بخش‌ها از برگزاری ستاد ساماندهی جوانان مستثنی هستند،اما دو ستاد در سال ۹۵ و دوستاد نیز در سال ۹۶ برای ساماندهی جوانان بخش بهنمیر به ریاست بخشدار بخش بهنمیر تشکیل شده است که مورد تقدیر فرماندار وقت قرار گرفت. همچنین اداره ورزش و جوانان بهنمیر با برگزاری سلسله نشست ها با جوانان نخبه بخش سعی بر ایجاد انگیزه این گروه از جامعه بر مدیریت اجتماع داشته است و آنچه که به جد پیگیر آن هستیم ایجاد شورای عالی جوانان بهنمیر متشکل از جوانان صاحب نظر و ایده پرداز در حل حل مشکلات بخش می باشد.

عباسی با اشاره به اینکه اداره ورزش و جوانان خانه امن تمامی جوانان و ورزشکاران است،گفت : ممکن است جوانی ورزشکار نباشد ، اما ما خود را نماینده آنان در جلسات و نشست های رسمی و اداری می‌دانیم و از مطالبه و حقوق آنان دفاع میکنیم.می‌توان با ایجاد انگیزه میان جوانان از ایده و تفکر آنان در جهت پیشرفت جامعه بهره برد.در این راستا در تلاشیم تا اولین سمن را در بهنمیر ثبت کنیم و پس از آن آنچه که در دستور کار وجود دارد تاسیس خانه جوان بهنمیر است.

وی گفت : در ورزش کشتی که جا دارد از همه عزیزانی که به نحوی در رساندن این رشته ورزشی بدین جا زحمت کشیدن از صمیم قلب تقدیر و تشکر داشته باشم ما دارای ظرفیت بالایی هستیم و هر ساله شاهد کسب مدال های رنگارنگ جهانی، آسیایی و بین المللی هستیم و افق این رشته ورزشی را روشن می بینیم.ودرباره رشته ورزشی دیگری که دارای خانه تخصصی در بهنمیر می باشد بایستی عرض نمایم که با وجود پهلوان و قهرمان اسبق آسیا آقای حمزه نتاج خیابان راحت است چرا که ایشان از توانمندی بالایی برخوردارند و قطعا می توانند ورزش کاران پرتوانی را به کشور جهت کسب افتخار برای ایران عزیزمان تحویل دهند.

عباسی فعالیت اداره ورزش و جوانان بهنمیر در بخش بانوان را اینطور تشریح کرد : احکام دو بانوی جوان برای هیات‌های هندبال و هاکی را با افتخار صادر کردیم.این دو بانوی بهنمیری دارای نیروی جوانی و انگیزه فراوان در جهت ترغیب بانوان به ورزش و اثبات حضور بانوان تلاش می‌کنند.
انگیزه حضور فعال بانوان بهنمیری در فعالیت های اجتماعی را می توان در لیگ برتر والیبال بانوان احساس کرد که توانستند لیگ را با کسب رتبه سوم به پایان ببرند و استعداد همچون خانم رقیه جهانی را به مسابقات قهرمانی آسیا در قالب تیم ملی والیبال بانوان روانه نمایند.
قطعا با انگیزه ای که در بانوان جوان بهنمیر وجود دارد افق ورزش بانوان بهنمیر روشن است و در آینده شاهد ظهور استعداد های خوبی همچون خانم زلیکانی شته تکواندو ناشنوایان و تیرگر در رشته تکواندو و هستی ولی نتاج در رشته فوتبال و بسیاری از بانوان دیگر باشیم.
در حوزه ورزش‌ همگانی در سالیان گذشته برنامه ریزی خوبی انجام پذیرفت و عوامل مشوقانه زیادی همچون همایش پیاده روی، برگزاری مسابقات تندرستی و ایستگاههای نشاط جهت

استقبال عموم به ورزش صورت گرفت تا جایی که با

همکاری مرکز بهداشت بهنمیر به تفاهمی رسیدیم تا ۶ ایستگاه برای ورزش همگانی بانوان بهنمیر ۴ ایستگاه در حوزه شهری و دو ایستگاه در حوزه روستایی فعال شوند و اداره ورزش و جوانان با در اختیار قرار دادن زیرساخت ها و فضاهای ورزشی مناسب در سلامت مادران و بانوان نقش بسزایی ایفا نماید.

عباسی گفت : وقتی زیرساخت برای ورزش فراهم باشد،خروجی و بازده آن پرورش قهرمان و پهلوان است.
ورزش بهنمیر با توجه به ظرفیت‌های موجود از شهرستان‌های زیادی بالاتر است‌.

در خاتمه بر خود واجب می دانم از حمایت های بی دریغ مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان مازندران، از راهنمایی های پدرانه امام جمعه محترم بخش و از زحمات و پیگیری های نماینده سلفی ساعی و مر تلاش محترم‌‌ مجلس شورای اسلامی،کمک های فرمانداری محترم شهرستان، مساعدت های ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر، بخشداران محترم اسبق و فعلی، رئیس و اعضا محترم شورای اسلامی شهر و بخش ، شهردارمحترم اسبق و فعلی، خیرین همیشه یاور ورزش که همواره تاریخ ورزش بهنمیر مدیون این گروه از عزیزان می باشد، تمامی پیشکسوتان، مربیان، روسای و اعضا محترم هیات های ورزشی و به عبارتی همه عزیزانی که در پیشبرد و توسعه ورزش بهنمیر نقش ایفا می کنند تقدیر و تشکر از صمیم دل و جان داشته باشم.
خبرنگار: مرتضی علیزاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو