بهنام احسان پور در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا به مدال نقره بسنده کرد

 

 

نسیم ورزش: در وزن ۶۱ کیلوگرم  که ۱۵ نفر وزن کشی کردند، بهنام احسان پور در مسابقه اول یانگ جائه هون از کره جنوبی را با ضربه فنی شکست داد. احسان پور

وی در دور دوم نیز مقابل ماساکازو کومل از ژاپن با نتیجه یک بر صفر به برتری دست یافت.

احسان پور در مرحله نیمه نهایی مقابل تیان ژن گانگ از چین با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد.

 

وی در دیدار پایانی مقابل دولت نیازبیکوف از قزاقستان دارنده مدال برنز جهان و نفر پنجم المپیک با نتیجه ۳ بر ۳ شکست خورد. البته ناداوری در این دیدار مشهود بود و در حالی که کشتی در ثانیه های پایانی با رو کردن پس از بارانداز حریف با نتیجه ۵ بر ۳ به نفع وی اعلام شده بود داوران با اعتراض مربیان و حتی دخالت داور قزاق رای را بر گردانند و این موضوع باعث اعتراض مربیان و تیم داوری ایران شد اما در نهایت دست نیازبیکوف بالا رفت.

 1. شعبان وفایی نژاد

  نقد ، انتقاد و اعتراض ؛ دیدگاههایی که به تعالی ورزش مازندران می انجامد
  *********************************
  ساری: شعبان وفایی نژاد
  مدتهاست که بسیاری از مسئولین این سوأل ها را مطرح می کنند که هدف منتقدین و معترضین بر عملکرد اداره کل ورزش و جوانان مازندران بر چه پایه و اساسی است ؟ به اعتقاد نگارنده گزارش ، با توجه به شناختی که از اکثر همکاران ، پیشکسوتان و جوانان برومند قلم به دست ورزش در استان مازندران دارم همه این افراد ، متعهد ، متخصص و کارشناس هستند و هدف از رویکردها انتقادی شان تنها شناسایی و رفع نواقص و تقویت نقاط قوت است و این رسانه ها هیچگونه منافعی در نقد و بررسی ورزشی ها ندارند و همه منافع خویش را در خدمت به ورزش استان خلاصه می دانند . خبرنگاران و ورزش نویسانی که در سرما و گرما و در سخت ترین شرایط دوشادوش ورزشی بوده و هستند قطعاً قصد خدمت داشته و دغدغه ای غیر از این در ذهنشان نمی توان متصور بود .در این ارتباط اگر نقد و انتقادی از سوی آنها مطرح می شود نباید چماغ حمایت از سیاسیون را به طرف آنها هدایت کرد ؛ یا بحث باج گیری و باج دهی و گاهاً مانع از ورود نشریات انها در محافل ورزشی و اداره کل می شوند ؛ در شرح وظایف هیچ احدی تعریف نشده که مانع از توزیع نشریات شوند و اگر پاسخ و توضیحاتی مطرح می شود باید این تعامل در فضایی دوستانه مورد تبادل نظر قرار بگیرد . قابل توجه مسئولین خاطر نشان می کنم همه عزیزانی که نقد و بررسی داشته و انتقاداتی را بر روی قلم می آورند واقعاً کار سختی دارند نگارش نقد در ورزش استان کاری است بس دشوار و منتقدین رسانه ای در ورزش این دیار همواره مظلوم واقع شده اند .به هر حال اصحاب رسانه ای ورزش در استان مازندران در هر حوزه ای همواره در خدمت به ورزش استان مازندران کوشا بوده و حق شناسی از این افراد یکی از فاکتورهای پویایی ورزش مازندران به شمار می رود.
  زمان مخابره:۱۸/۸-۱۹ اردیبهشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *