بهشهر میزبان سومین همایش ملی ثبت رکوردهای ایران

 

نسیم ورزش: فرماندار بهشهر گفت : امکانات لازم برای میزبانی بهشهر از سومین همایش ملی ثبت رکوردهای ایران فراهم است .02020

محمدتقی نورزاد در نشست ستاد برگزاری این همایش ملی ثبت رکوردهای ایران اظهار کرد : این مسابقات سوم خرداد ماه در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد برگزار می شود و امیدواریم در این رقابت ها شاهد ثبت رکوردهای جدیدی در رشته های گوناگون باشیم .

وی بیان کرد : مقدمات لازم برای میزبانی مطلوب بهشهر از این رقابت ها در حال انجام است که همراهی و حمایت بیشتر مسوولان شهرستانی و استانی می تواند منجر به افزایش کیفیت این مسابقات شود .

فرماندار بهشهر افزود : پس از میزبانی شایسته و مناسب بهشهر از رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد، به این نتیجه رسیده ایم که می توانیم مسابقات بیشتری در ابعاد ملی و حتی بین المللی را با توجه به زیرساخت های مناسب موجود میزبانی کنیم .

نورزاد ادامه داد : یکی از دلایل پذیرش این میزبانی در بهشهر ، حضور ورزشکار رکوردار بهشهری در ۳ ماده است که امیدواریم در این همایش هم شاهد ثبت رکوردهای بیشتر توسط ورزشکاران بهشهری باشیم .

وی گفت : ورزشکاران حاضر در این مسابقات ، برگزیدگان استان های کشور هستند که در ۱۵ رشته بخت خود را برای به ثبت رساندن رکوردی جدید آزمایش می کنند .

وی گفت : علاوه بر آن ورزشکاران مازندران با انتخاب کمیته مهارتهای فردی و نمایشی هیات ورزش های همگانی مازندران در این رقابت ها شرکت خواهند کرد

وی افزود: همچنین مسابقه انتخابی شناسایی ورزشکاران بهشهری را برگزار می کنیم تا از این طریق ، افراد مستعد این شهرستان که توانایی ثبت رکورد کشوری را دارند شناسایی و وارد این مسابقات کنیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *