بهروز منتقمی سرپرست اداره کل توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان شد

بهروز منتقمی که سابقه مدیریت ورزش استانهای مازندران، اصفهان، مرکزی و البرز را دارد، با حکم سید مناف هاشمی سرپرست اداره کل توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان شد.

 

بهروز منتقمی

دکتر سید مناف هاشمی، معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در حکمی بهروز منتقمی را به سرپرستی اداره کل توسعه و منابع انسانی این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و سوابق جنابعالی و با هماهنگی مقام عالی وزارت، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره کل توسعه منابع انسانی منصوب می شوید. امید است در سایه الطاف الهی و با بهره گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید و اخلاص، تلاش و با هماهنگی سایر معاونین و مدیران ستادی، استانی و دستگاه های ذی ربط، در پیشبرد اهداف و وظایف محوله موفق و موید باشید.

توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

بهروز منتقمی سابقه مدیرکلی تربیت بدنی استان های مازندران، مرکزی و اصفهان و نیز مدیرکل اداره ورزش و جوانان البرز را دارد. او مدتی هم قائم مقام باشگاه پرسپولیس بوده است. پیش از این رحمت الله قلی پور به عنوان مدیر کل توسعه منابع انسانی فعالیت می کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *