بهروز عطایی : از نتیجه بازی مقابل پیام مشهد راضی نیستم

نسیم ورزش : بهروز عطایی ، سرمربی تیم والیبال کاله آمل با اشاره به اینکه شناخت اندکی از تیم پیام مشهد داشتیم، گفت: از نتیجه بازی مقابل پیام مشهد راضی نیستم.

 

بهروز عطایی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ بهروز عطایی پس از کسب پیروزی مقابل پیام مشهد اظهار داشت: بازی نسبتا خوبی را از سوی دو تیم شاهد بودیم و هر دو تیم شناخت اندکی از یکدیگر داشته اما با گذشت زمان بازی در سِت‌های بعدی موفق شدیم تا تیم مشهد را آنالیز کنیم.

وی در رابطه با وضعیت تیم پیام مشهد، افزود: تیم مقابل بسیار خوب بازی کرد و بازیکنان با کیفیتی را در اختیار داشت و با زمان کوتاهی که برای جمع کردن تیم داشتند موفق شدند تا تیم خوبی را راهی لیگ برتر کنند و مطمئن باشید که این تیم هفته به هفته بهتر خواهد شد.

سرمربی تیم کاله آمل در رابطه عملکرد بازیکنان جوان این تیم نیز بیان داشت: تیم کاله امسال از جوان‌های بسیار خوبی تشکیل شده است که یکی از ویژگی‌های جوانی غرور است که نباید بازیکنان ما دچار غرور شوند.

عطایی در رابطه با دیدار هفته آینده تیم خود با تیم شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: بازی بسیار سختی را در پیش خواهیم داشت و از شانس بد ما تیم تبریز  این هفته با قرعه استراحت رو برو بوده است و نمی‌توانیم تیم آنها را آنالیز کنیم اما تیم ما هر هفته طبق برنامه خود پیش می رود و همیشه از بازیکنانم می‌خواهم که یک بازی خوب و تماشاگر پسند را ارائه بدهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو