بهروز عطایی: ظرفیت کاله همین است!!!

 

نسیم ورزش: سرمربی تیم والیبال کاله مازندران پس از شکست تیمش برابر تیم متین صالحین ورامین گفت : بضاعت وتوان کاله در رقابت های امسال لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور همین است و نباید انتظار کسب امتیاز مقابل هرتیمی را دراین فصل داشت.

عطاعی

بهروز عطایی پس از شکست خانگی ۳ بر یک تیمش از حریف ورامینی در آمل افزود: کاله با نفرات فعلی توان شکست تیم ورامین را نداشت ولی بازی خوبی را برابر به نمایش گذاشت .
وی با اشاره به پیش بینی هایش در باره دیدار دو تیم ، ادامه داد : نباید بر اساس عنوان هایی که در گذشته در لیگ برتر و جام باشگاه های کشور کسب کردیم ، از تیم توقع داشته باشیم و انتظار این است که هواداران و منتقدان نیز با توجه به داشته های فعلی تیم ، اظهار نظر کنند.
عطایی گفت : ما تمام تلاشمان را در هر بازی خواهیم داشت تا بهترین نتیجه را با توجه به بضاعتمان کسب کنیم.
تیم والیبال کاله مازندران در هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور  در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل میزبان متین ورامین بود.
باخت مقابل حریف ورامینی هشتمین شکست کاله مازندران در ۱۳ هفته سپری شده از رقابت های امسال لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور است ، نتیجه ای که تا پیش از این در کارنامه این تیم مازندرانی سابقه نداشته است.
سرمربی تیم والیبال متین صالحین ورامین هم در مصاحبه با خبرنگار ایرنا حواشی به وجود آمده در دیدار با کاله مازندران در آمل دور از اخلاق و روحیات ورزشی توصیف کرد .
محمد ترکاشوند گفت : بازیکنان متین در ست سوم پس از به دست آوردن امتیازات ست های اول و دوم به جای اینکه تمرکزشان را به بازی جمع کنند ، با عصبانیت بازی را دنبال کردند و تمرکز لازم را نداشتند.
وی افزود : متاسفانه همین امر موجب شد تا برخی بازیکنان ما حواسشان به بازی نباشد و بیشتر به بیرون زمین توجه کنند.
سرمربی تیم متین صالحین ورامین گفت : انتظار حضور و برخورد مربی کاله با بازیکنان خود را نداشتیم و صحبت های مطرح شده میان بازیکنان و مربی کاله مازندران و دیدن این گونه رفتارها در شان ورزش و زیبنده نیست.
ترکاشوند اضافه کرد : ما در بازی با تیم کاله عملکرد بهتری از تیم میزبان داشتیم و توانستیم در زمین تیم را شکست دهیم و حواشی ایجادشده تاثیری در پیروزی متین نداشت.
وی افزود : بازی خوب و نزدیکی را به نمایش گذاشتیم، در گیم های ول و دوم برنامه هایمان را به خوبی اجرا کردیم و در ست سوم بازی را کمی با عصبانیت بی مورد بازیکنان ادامه دادیم اما در نهایت در گیم چهارم به خوبی بازی را به دست گرفتیم و پیروز میدان شدیم.

 1. s

  اظهارات تأمل برانگیز یک پیشکسوت رسانه ای :
  هیچگونه کمک صادقانه ای به ورزش ساری نمی شود
  *******************************
  ساری: اسماعیل خطیبی
  شعبان وفایی نژاد تویه درواری یکی از پیشکسوتان ورزشی استان مازندران در جمع ورزشکاران ساروی پیرامون کمک مسئولین و شخصیت ها به ورزش این شهر اظهار داشت : اکثر کمک هایی که به ورزش مرکز استان می شود با هدف بهره برداری های تبلیغاتی و یا اهداف سوء استفاده گرایانه اقتصادی است .
  وی با بیان اینکه انتظار می رود مدعیان تیمداری و تیمسازی در ورزش ساری کمک هایی که از ادارات و ارگان ها برای ورزش این شهر گرفته را به مردم اعلام کنند ، افزود : سخن بنده خطاب به همه مسئولینی است که بودجه بیت المال را به هر تیمی داده اید علت این همه ریخت و پاش های مالی که هیچ دستاوردی هم برای ورزش ساری نداشته را به مردم اعلام کنید .
  وفایی نژاد با بیان اینکه مشخص نشده با کدام ملاک و معیار اعتبارات مالی آنها را نورچشمی ها توزیع کرده اند ، تصریح کرد : چرا مسئولینی که ادعای ورزش دوستی را دارند حاضر نیستند این کمک ها را به اداره ورزش و جوانان و یا هیأت ورزشی اهداء کنند تا این کمک ها با نظارت عالیه مسئولین هیئت بازرسی اداره ورزش و جوانان به درستی در ورزش هزینه شود .
  شعبان وفایی نژاد با یادآوری خاطره حضور یک تیم ورزشی در مسابقات اروپایی ، از آن به عنوان سفری تفریحی یاد کرد و عنوان داشت : آقایان مسئول نباید فراموش کنند که روزی باید در محضر باری تعالی پاسخگوی این همه ریخت و پاش های مالی از بیت المال مسلمین باشند . این پیشکسوت ورزشی با اشاره به اینکه بسیاری از هیأت های ورزشی حتی در تهیه یک جفت جوراب ورزشی ناتوان هستند ، خاطر نشان ساخت : متأسفانه در بسیاری از کمک های ورزشی که به تیم های ورزشی می شود بحث کمک های مالی برای ورزش مطرح نیست و تنها در راستای تأمین رفاه عده ای خاص این موضوع سوء دنبال می شود.
  زمان مخابره:۳۹/۸-۸ دی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *