بهره مندی ۱۵۰ هزار ورزشکار از خدمات هیئت پزشکی ورزشی در مازندران

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش ورزش و جوانان مازندران در دیدار با سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: ۱۵۰ هزار ورزشکار زن و مرد از خدکات پزشکی هیئت پزشکی ورزشی استان بهره مند هستند.

محسین زادگان مدیرکل ورزش مازندران

حبیب حسین زادگان  ضمن قدردانی  از حمایت های فدراسیون به هیئت پزشکی ورزشی استان بیان داشت: هیئت پزشکی ورزشی تنها هیئت ورزشی است که تمامی ورزشکاران و هیئت ها با آن سروکار دارند.
وی، با بیان اینکه فدراسیون پزشکی ورزشی یک فدراسیون معمولی نیست، تصریح کرد: این فدراسیون جایگاه خاص و مهمی در ورزش دارد و خیال خانواده ها و ورزشکاران بابت خدمات ارائه شده راحت است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه هیئت پزشکی ورزشی استان در راستای ارائه خدمات و همچنین توسعه این هیئت در سراسر استان فعالیت خوبی دارد، افزود: در حال حاضر هیئت پزشکی ورزشی مازندران به بیش از ۱۵۰ هزار ورزشکار زن و مرد خدمات پزشکی ارائه می دهد.

 
گفتنی است این نشست صمیمی که در دفتر حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد، محمد تقی خانی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی، رضا سعیدی دبیر فدراسیون و اشکانی مسئول امور استانی، علی دهقان رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان و محمدرضا رشیدی دبیر هیئت پزشکی ورزشی استان حضور داشتند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو