بهره برداری از ورزشگاه هفت تیر بابل تا پایان سال

نسیم ورزش : استاندار مازندران عصر روز سه شنبه در بازدید از روند بازسازی ورزشگاه نیمه کاره هفت تیر بابل گفت: این طرح ورزشی باید تا پایان سال جاری افتتاح شود.
هفت تیر بابل
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، احمد حسین زادگان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران بیان داشت: این استادیوم از جمله طرح های اولویت دار یکصد روزه در مازندران است که تا پایان سال باید به بهره برداری برسد.

وی افزود: شهرداری قائمشهر در بازسازی ورزشگاه شهید وطنی نقش خوبی ایفا کرده است و انتظار می رود شهرداری بابل هم در انجام برخی از اقدامات و تزئینات ورزشگاه هفت تیر ایفای نقش کند تا این طرح هر چه زودتر برای علاقمندان مورد بهره برداری قرار بگیرد.

بازسازی ورزشگاه هفت تیر بابل که از چهار ماه پیش با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال آغاز شد تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که شامل تجهیز و نوسازی در بخش های جایگاه ویژه، اتاق رخت کن بازیکنان، اتاق داوران ، سرویس بهداشتی و افزایش ظرفیت سکوی تماشاچیان است.

این ورزشگاه در فصل گذشته چهار هزار تماشاچی را در خود جای می داد که با تکمیل طرح توسعه آن در فاز نخست این ظرفیت به ۶هزار نفر افزایش می یابد.

استاندار مازندران در اولین جلسه شورای اداری بعد از معارفه اش وعده داده بود که جلسات شورای اداری و ملاقات‌های عمومی را به شهرستان ها خواهد برد و در همین راستا در اولین سفر شهرستانی خود صبح امروز در بابل حضور یافت.

حسین زادگان امروز برای گره‌گشایی از کار مردم در ملاقات عمومی در فرمانداری شهرستان بابل حضور یافت و بیش از ۴۰۰ مازنی برای رفع مشکلات خود در اولین ملاقات عمومی استاندار در بابل حضور یافتند.

استاندار مازندران که در ادامه این سفر مقرر شد از چهار طرح شهرستان بابل بازدید کند بدلیل حجم گسترده مراجعات مردمی از سراسر استان تنها از ورزشگاه هفت تیر بابل بازدید کرد و قول مساعد داد تا در اسرع وقت از سه طرح دیگر این شهرستان نیز بازدید کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو