بهره برداری ۶۰ درصد از پروژه های ورزشی نیمه تمام در استان مازندران

 

 

نسیم ورزش: مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: ۶۰ درصد از پروژه های نیمه تمام مازندران با پیگیری های صورت گرفته تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

حبیب حسین زادگان با بیان اینکه بودجه خوبی برای افتتاح برخی از پروژه ها در استان جذب شد، بیان داشت: با پیگیری های انجام شده با جذب اعتبار و بودجه ۶۰ درصد از پروژه های نیمه تمام استان تا سال ۹۴ به بهره برداری می رسد.
وی با اشاره به اینکه ۴۳ پروژه ورزشی به دلیل کمبود اعتبار و مشکلات پیمانکاری راکد بوده، تصریح کرد: با پیگیری و تلاش های همه جانبه موفق شدیم از محل اعتبارات ملی و استانی و مشارکت مردمی برخی از پروژه ها افتتاح می شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از افزایش سرانه ورزش در استان خبر داد و اذعان داشت: با افتتاح این پروژ ها سرانه ورزش مازندران برای هر نفر افزایش چشمگیری خواهد داشت.

حسین زادگان با اشاره به عقد قرارداد ۸ میلیاردی برای افتتاح برخی از پروژه های ورزشی در استان اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده با وزارت ورزش و جوانان و استانداری با جذب اعتبار ۴۳ پروژه نیمه کاره ورزش استان خاتمه می پذیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه پتانسیل ورزش استان در اکثر رشته های ورزشی بالا است، یادآور شد: مازندران شاید از نظر تقسیمات جغرافیایی یک استان باشد اما از نظر کسب مدال و افتخارآفرینی همچون یک کشور عمل می کند که نیاز به حمایت همه جانبه مسئولان کشوری و استانی در جذب اعتبار و بودجه است.

وی با اشاره به اینکه عزم ملی و جهادی برای تکمیل پروژه ها و جذب اعتبار برای ورزش مازندران، افزود: در حال حاضر پروژه های نیمه تمام زیادی در مازندران وجود دارند که برای تکمیل این پروژه ها در جذب بودجه نیاز به حمایت مسئولان است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *