بهره‌برداری از ۳۵ پروژه آبرسانی روستایی در مازندران

نسیم ورزش : مدیرعامل شرکت آب‌ و‌ فاضلاب روستایی مازندران گفت: در سال جاری ۳۵ پروژه در بخش آبرسانی روستایی به بهره‌ برداری رسید.
مدیرعامل شرکت آب‌و‌فاضلاب روستایی مازندران
 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مجید‌ عبداللهی در جلسه شورای اداری جویبار اظهار کرد: دهه‌ فجر بهترین فرصت برای یادآوری نعمت‌های انقلاب‌ اسلامی و قدر‌دانی از رهبر معظم انقلاب‌ اسلامی است.

وی با بیان اینکه در سال جاری ۳۵ پروژه در بخش آبرسانی روستایی به بهره‌برداری رسید، افزود: ۲۱ مجتمع آبرسانی و ۱۴ پروژه تک روستایی در ۱۴ شهرستان استان مازندران به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت آب‌ و‌ فاضلاب روستایی مازندران، تصریح‌ کرد: ۴۴۰ میلیارد ریال به این ۳۵ پروژه اختصاص یافت که از این طرح‌ها ۱۳۹ روستا با ۳۲ هزار خانوار از آن بهره‌مند شدند.

عبداللهی به بهره‌برداری از سه پروژه آبرسانی روستایی در جویبار اشاره و عنوان‌ کرد: سه پروژه آبرسانی در شهرستان جویبار با اعتبار ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

وی به افتتاح مجتمع آبرسانی روستای‌ گلیرد اشاره و عنوان‌ کرد: این پروژه با اعتبار ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان با حفر یک حلقه چاه عمیق، ۵۵ کیلومتر لوله‌گذاری شبکه توزیع، ۲٫۵ کیلومتر لوله‌گذاری انتقال، مخزن ۵۰۰ متر مکعبی و یک واحد ایستگاه پمپاژ احداث شد.

شایان ذکر‌ است از این پروژه پنج روستای گلیرد، صفرخیل، میارکلا، واسوکلا و محله‌کلا با یک هزار و ۵۰۰ خانوار بهره‌مند می‌شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *