بهره‌برداری و افتتاح ۴۰ پروژه ورزشی دهه فجر در مازندران

نسیم ورزش : مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از بهره‌برداری و افتتاح ۴۰ پروژه ورزشی بمناسبت گرامیداشت فجر چهلم در استان خبر داد.
بهره‌برداری و افتتاح 40 پروژه ورزشی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ حبیب حسین‌زادگان با اشاره موفقیت و درخشش ورزشکاران مازندرانی در بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار کرد: به‌مناسبت چهلمین پیروزی انقلاب ۴۰ پروژه ورزشی در سطح استان افتتاح می‌شود.

وی از کسب ۱۳ مدال رنگارنگ طلا، نقره و برنز توسط ورزشکاران مازندرانی در بازی‌های آسیایی جاکارتا خبر داد و گفت: در این مسابقات ورزشکاران مازندرانی در بخش انفرادی و تیمی موفق به کسب پنج مدال طلا، سه مدال نقره و پنج مدال برنز شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تصریح کرد: موفقیت‌هایی که ورزش استان مازندران دارد بدون شک نتیجه حمایت‌های مادی و معنوی مسؤولان وزارتخانه است.

این مسؤول با اشاره به تعداد قابل توجه مدال‌های بدست آمده در رقابت‌های آسیایی جاکارتا توسط ورزشکاران مازندرانی افزود: گرچه حمایت‌ها خوبی از ورزش این استان می‌شود اما نسبت خوبی میان افتخارات کسب شده و حمایت‌ها وجود ندارد.

حسین‌زادگان گفت: مازندران همواره در حوزه اجتماعی، اقتصادی و ورزشی سهم به‌سزایی دارد و یک سوم جمعیت این استان نیز جوان است که وجود دانشگاه‌های بزرگ و خوب باید توجه ویژه و مناسب‌تر به این استان شود.

وی نزدیکی استان به پایتخت و میزبانی از تیم‌های ملی ورزشی، برخورداری از ۳۸۳ کیلومتر ساحل دریا برای استفاده اوقات فراغت مردم توسعه گردشگری ورزشی و… از ویژگی‌های این استان بشمرد و تاکید کرد: مازندران در این موارد ویژه است و باید ویژه دیده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به کار سخت ناجیان غریق و مشکلات دستگاه ورزش در ساماندهی ناجیان در چند ماهی که استان شاهد افزایش ورود گردشگر است، توفیق همکاران در کاهش تلفات را از دستاوردهای مهم توصیف کرد.

حسین‌زادگان گفت: تلاش‌مان این است که تا فجر چهل، بتوانیم ۴۰ پروژه نیمه‌کاره را به بهره‌برداری برسانیم و امیدواریم پرونده پروژه‌های نیمه کاره در آینده کاملاً بسته شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو