بهداد سلیمی : خاطرات المپیک ۲۰۱۶ ریو برایم تبدیل به کابوس شده است

نسیم ورزش : بهداد سلیمی وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران و دارنده مدال طلای بازی های المپیک لندن گفت: خاطرات المپیک ۲۰۱۶ ریو برایم تبدیل به کابوس شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، وی روز سه شنبه در حاشیه تمرینات تیم ملی وزنه برداری افزود: زمانی که مردم من را در اماکن های مختلف می بیند و موضوع المپیک ریو را یادآوری می کنند، خاطرات تلخ آن روزها برای من زنده می شود و آن خاطرات تلخ هیچگاه از زندگی من پاک نخواهد شد.
وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران در باره تغییر نسل مربیان وزنه برداری گفت: سجاد انوشیروانی، وحید ربیعی و نواب نصیر شلال هر سه از افرادی هستند که چندین سال با آنها زندگی کرده ام و شناخت کافی از آنها دارم. مطمئن هستم که یک تغییر نسل و اندیشه در سبک مربیگری وزنه برداری ایران نیاز بود که فدراسیون آن را انجام داد.
دارنده دو مدال طلای قهرمانی جهان اظهار داشت: این اتفاق را به فال نیک می گیرم و تابع تصمیمات فدراسیون هستم و در این مسیر باید سطح تعاملات خود را افزایش دهیم و از نظرات منتقدان و پیشکسوتان نیز بهره بگیریم.
سلیمی در باره روند آغاز تمرینات خود گفت: برای اینکه دچار افت بدنی نشوم، تمرینات خود را از مدتی پیش به صورت انفرادی آغاز کرده ام و در اردوی جدید تیم ملی وزنه برداری نیز شرکت کردم.
وی گفت: هدف من شرکت در رقابت های قهرمانی سال ۲۰۱۷ آسیا است و از اواخر اردبیهشت ماه تا آذر ۹۶ فرصت دارم خود را برای مسابقات قهرمانی ۲۰۱۷جهان در آمریکا آماده کنم.
وزنه بردار دسته فوق دسنگین ایران افزود: در رقابت های جهانی آمریکا کار سختی پیش رو دارم، زیرا نسل جدیدی از وزنه برداران کشورهای گرجستان، ارمنستان و روسیه حضور دارند و باید تلاش زیادی کرد.
سلیمی درباره مصدومیت زانوی خود گفت: پس از عمل جراحی مشکل حادی از ناحیه زانو و رباط ایجاد نشد، اما در بازی های المپیک فشار زیادی به آن وارد کردم و باید مراقب باشم، به همین دلیل همواره تحت نظر پزشک هستم.
نخستین اردوی تیم ملی وزنه برداری پس از المپیک ریو از ۱۲ آذر ماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد و تا ۲۰روز دیگر ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو