بهداد سلیمی تیم ندارد!

هفته نخست مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور در ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه‌ سال جاری به میزبانی باشگاه ذوب‌آهن برگزار شد.

 بهداد سلیمی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، طلایی‌های المپیک ریو در لیگ برتر برای تیم ذوب‌آهن وزنه خواهند زد اما بهداد سلیمی در تیمی حضور ندارد.

هفته نخست مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور در ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه‌ سال جاری به میزبانی باشگاه ذوب‌آهن برگزار شد.

تیم‌های ملی حفاری اهواز، مناطق نفت خیز جنوب، نفت و گاز مسجد سلیمان، نیروی زمینی، عقاب نیروی هوایی همدان، رعد پدافند تهران، ستارگان ساری، دانشگاه پیام‌نور و پدیده کامیاران به همراه ذوب‌آهن تیم‌هایی هستند که برای شرکت در فصل جدید مسابقات لیگ اعلام آمادگی کرده‌اند.

 در ادامه گفتنی است ، سلیمی در سال ۲۰۱۰ قهرمان وزنه‌برداری دستهٔ ۱۰۵+ کیلو جهان شد و دومین وزنه‌بردار ایرانی، پس از حسین رضازاده، شد که مدال طلای فوق سنگین را به دست می‌آورد. او در این مسابقات با ۲۰۸ کیلوگرم در یک‌ضرب پس از یوگنی چیگیشف روس دوم شد و در دوضرب در پی مصدومیت چیگیشف با ۲۴۵ کیلوگرم پس از ماتیاس اشتاینر آلمانی دوم شد و به دو مدال نقره در یک‌ضرب و دوضرب و مدال طلای مجموع با ۴۵۳ کیلوگرم رسید.

وی موفق شد در حرکت یک‌ضرب دسته فوق سنگین رقابت‌های جهانی وزنه‌برداری در فرانسه، با بالا بردن وزنه ۲۱۴ کیلوگرمی رکورد جهانی این رشته را به نام خود ثبت کند و رکورد حسین رضازاده را بشکند . سلیمی در سال ۱۳۸۹ نشان ملی جوان ایرانی را نیز دریافت کرد.

وی موفق شد در حرکت یک‌ضرب دسته فوق سنگین رقابت‌های جهانی وزنه‌برداری در فرانسه، با بالا بردن وزنه ۲۱۴ کیلوگرمی رکورد جهانی این رشته را به نام خود ثبت کند و رکورد حسین رضازاده را بشکند . سلیمی در سال ۱۳۸۹ نشان ملی جوان ایرانی را نیز دریافت کرد. بهداد سلیمی  بهداد سلیمی  بهداد سلیمی  بهداد سلیمی 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *