بهداد سلیمی در بدو ورود به قائمشهر : در المپیک ۲۰۲۰ جبران می کنم

بهداد سلیمی وزنه بردار فوق سنگین کشورمان روز دوشنبه از مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو به زادگاهش قائمشهر بازگشت و در بدو ورود به تاکید کرد که از هم اکنون برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو برنامه ریزی کرده است و در آنجا با کسب مدال طلا ، پاسخ ناداوری ها را داده و جبران خواهد کرد.

بهداد سلیمی در بدو ورود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سلیمی در میان استقبال پرشور ورزش دوستان مازندرانی بویژه شهروندان قائمشهری وارد زادگاهش شد و در مراسمی که در سالن تختی قائمشهر برگزار شد ، حضور یافت .
در این مراسم که شماری از مسئولان استانی و شهرستانی هم حضور داشتند ، ورزش دوستان و استقبال کنندگان حلقه گل به گردن بهداد آویختند و مسیر راه رفتنش را هم گلباران کردند .
هرکول ایران که از استقبال پرشور مردم و مسئولان به وجد آمده بود ، گفت : تمام افتخاراتم برگرفته از عشقم به مردم سرزمینم ایران و بویژه مردم قائمشهر است .
وی افزود : متاسفانه برای اولین بار بعد از ۱۰ سال دست خالی از مسابقات بین المللی به وطن باز گشتم و از این بابت شرمنده همه مردم ایران علی الخصوص قائمشهری ها عزیز هستم .
سلیمی تاکید کرد : به هموطنانم قول می دهم تا در مسابقاات المپیک ۲۰۲۰ که در ژاپن برگزار خواهد شد با کسب بهترین عناوین ، پرچم پرافتخار کشورم را به اهتزاز در بیاورم و از این طریق پاسخ ناداوری های صورت گرفته در ریو ۲۰۱۶ را بدهم .
معاون اداره ورزش و جوانان مازندران هم در این مراسم گفت : امسال در المپیک ۲۰۱۶ ریو ۲۰۷ کشور با ۱۰هزار و ۲۹۵ ورزشکار در ۴۵ رشته ورزشی شرکت کردند که ۱۳ ورزشکار از مازندران بودند و سه ورزشکار استان هم با دست پر به کشور بازگشته اند.
ابواقاسم عباسی اضافه کرد : سه ورزشکار دیگر مازندرانی هم از جمله بهداد سلیمی با ناداوری مواجه و از کسب خوش رنگ ترین مدال ها محروم شدند.
وی ابراز امیدواری کرد که در سال آهای آینده ناداوری از صحنه رقابت های ورزشی بویژه المپیک حذف شود تا ورزشکاران شرکت کننده به حق خودشان برسند و ورزشکاران ایرانی هم با دست پر به کشور بازگردند.
رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر هم در این مراسم گفت : اگر چه بهداد سلیمی برای کسب مدال طلا االمپیک ریو تلاش کرد و در حین شایستگی با ناداوری موجه شد و از کسب مدال محروم ماند ، ولی این گونه ناداوری ها هیچ چیزی از ارزش های بهداد کم نمی کند .
فرشید قدیمی افزود : جهان پهلوان بهداد در دور قبل در مسابقت ۲۰۱۲ لندن مدال طلا را کسب کرد و با افتخار پرچم پرافتخار ایران اسلامی را به اهتراز در آورد اما در مسابقات ریو با ناداوری مواجه شد.
وی با بیان اینکه فدراسیون جهانی برای بهداد بهترین جوایز را در نظر گرفته است ، ادامه داد : ما هم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و بهترین جایزه را که در خور شان و جایگاه این ورزشکار عزیزمان باشد ، به وی اهدا خواهیم کرد.
قدیمی با بیان اینکه باید به ورزش نگاه ویژه ای شود ، گفت : از مسئولان خواهان حمایت جدی از ورزش شهرستان قائمشهر هستیم چرا که اگر این روند ادامه یابد ما شاهد تعداد بیشمار ورزشکاران قائمشهری در المپیک ۲۰۲۰ توکیو خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *