بهداد سلیمی با چشمانی اشک بار: مردم دعا کنند تا خیلی زود بازگردم/ می‌ترسم المپیک را از دست بدهم

نسیم ورزش: وزنه‌بردار فوق‌سنگین کشورمان گفت: خواست خدا بود که قهرمانی جهان را از دست بدهم اما امیدوارم با دعای مردم خیلی زود به روی تخته برگردم چون فرصت زیادی تا المپیک باقی نمانده است.سلیمی

بهداد سلیمی  در مورد مصدومیتش گفت: خواست خدا بود که قهرمانی جهان را از دست بدهم اما امیدوارم تا با دعای مردم این مصدومیت جدی نباشد و خیلی زود دوباره به روی تخته برگردم چون فرصت زیادی تا المپیک باقی نمانده است.

وی ادامه داد: هر چقدر که مردم دوست دارند من در المپیک به قهرمانی برسم به طور حتم من چندین برابر آنها علاقمندم تا با کسب طلای المپیک، یک افتخار دیگر برای کشورم به دست آورم.

سلیمی که با چشمانی اشکبار صحبت می کرد، گفت: تمام برنامه‌هایم برای رقابت‌های قهرمانی جهان بود اما در حال حاضر شاید از دست دادن طلای جهان برایم مهم نباشد اما از این می‌ترسم که خدای ناکرده رقابت‌های المپیک را از دست بدهم.

تکلیف بهداد ساعت ۱۵ امروز مشخص می‌شود

پس از اینکه بهداد سلیمی از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و مسابقه قهرمانی جهان را از دست داد قرار است امروز جلسه‌ای را با پزشک خود برگزار کرده تا وضعیت مصدومیتش مشخص شود.

بر همین اساس تا ساعت ۱۳ امروز پاسخ ام آر‌ آی سلیمی خواهد آمد و او ساعت ۱۵ جلسه‌ای را با دکتر کیهانی برگزار می‌کند تا مشخص شود که وزنه‌بردار پرامید کشورمان و بخت قهرمانی جهان و المپیک برای مداوای خود نیاز به جراحی خواهد داشت یا خیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *