بهانه های تکراری احسان روزبهانی بعد از شکست

بوکسور وزن منهای ۸۱ کیلوگرم بعد از وداع زودهنگام از بازی های المپیک ۲۰۱۶، برای چندمین بار در سال های اخیر دلیل شکست و ناکامی خود را ناداوری اعلام کرد.

بهانه های تکراری احسان روزبهانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ، «احسان روزبهانی» تنها بوکسور المپیکی ایران بامداد دوشنبه در نخستین مبارزه خود به مصاف «پتر مولنبرگ» رفت و شکست خورد تا خیلی زود ماجراجوی وی در ریودوژانیرو به اتمام برسد.
احسان روزبهانی مطابق انتظار و همچون بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن و بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون پس از شکست مقابل حریف، داوران را دلیل باخت دانست و گفت: علت باختم را نمی فهمم و همه دیدند که مبارزه بهتری نسبت به نماینده هلند ارائه کردم.
وی افزود: من تمامی حریفان سرتر از این هلندی را شکست داده ام و امروز داوران موجب باختم شدند. تنهای تنها بودم و هیچ پشتوانه ای نداشتم و چون کسی را نداریم ما را برابر یک بوکسور ضعیف بازنده می کنند.
وی با تاکید بر اینکه در این مبارزه از حریفش مشتی نخورده است، تصریح کرد: حریف چند مرتبه خطا کرد، اما بازهم دست او را بالا بردند.
وی خاطرنشان کرد:من تمام تلاشم را کردم و خودم هم نمی دانم چرا بوکسور هلندی برنده شد.
احسان روزبهانی که با شکست برابر بوکسور هلندی از المپیک ٢٠١۶ حذف شد پس از این اتفاق از شدت ناراحتی اشک می ریخت.
نصرالله سجادی و مناف هاشمی معاونان وزارت ورزش به همراه محمدعلی شجاعی رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان که در سالن محل برگزاری مسابقه حضور داشتند پس از حذف روزبهانی را در آغوش گرفته به وی دلداری دادند و برای بوکسور کشورمان در مسابقات آینده آرزوی موفقیت کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *