به بهانه رای اعتماد مجلس به اسلامی؛ راه تو را خواند…

اختصاصی نسیم ورزش/سید مجید محمدیان: به بهانه رای اعتماد مجلس به اسلامی؛ راه تو را خواند… / نشست بررسی صلاحیت ۴ وزیر پیشنهاد‌ی امور اقتصاد و دارایی، صنعت‌، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی در مجلس شورای اسلامی برگزارشد.

 

بهانه رای اعتماد مجلس
بر این اساس، دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی با ۲۰۰ رأی موافق، ۵۰ رای مخالف، ۱۵ رای ممتنع، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ۱۹۶ رأی موافق، ۶۳ رای مخالف، ۵ رای ممتنع، محمد اسلامی وزیر پیشنهادی راه با ۱۵۱ رأی موافق، ۹۸ رای مخالف، ۸ رای ممتنع، رضا رحمانی وزیر پیشنهادی صنعت با ۲۰۳ رأی موافق، ۴۹ رای مخالف و ۱۳ رای ممتنع توانستند از مجلس رأی اعتماد بگیرند.
اسلامی استاندار اسبق مازندران با رای اعتماد نمایندگان مجلس پایان ماموریت خود را در استانداری مازندران رقم زد و حال باید مشکلات پیش روی حوزه وزارت راه و شهرسازی را مرتفع نماید.
اسلامی هفتم آبان ۹۶ به‌عنوان بیست و دومین استاندار مازندران منصوب شده بود.
نیکزاد وزیر پیشین در حوزه مسکن مهر به توفیقاتی دست یابد اما راه ها تهدید مهمی پیش روی فعالیت او محسوب می شد.
پس از نیکزاد آخوندی وزیر پر حاشیه بود اما آخوندی در حوزه راه توانست اقدامات بسزایی صورت دهد اما در بخش مسکن به جرات می توان گفت حوزه ای فراموش شده است.
اسلامی کار سختی را پیش روی خود دارد مطالبات مردم در حوزه مسکن و راه بسیار فراوان می باشد و او باید با وجود مشکلات فراوان اقتصادی در کشور باید راهکارهای برون رفت از مشکلات پیش روی راه و مسکن را ارئه دهد.
انتظارات از اسلامی باید معقول باشد و در عین حال زمان همه چیز را برای افکار عمومی روشن خواهد کرد.
بزرگترین مشکل اسلامی در استانداری مازندران عدم وجود برنامه ای مدون و توسعه محور در استان بود.
حال که پایان ماموریت اسلامی در مازندران رقم خورد نمایندگان استان فرصت سوزی را کنار بگذارند در جهت رشد و توسعه پایدار مازندران کوشا باشند.
زمان به سرعت میگذرد و آنهایی که آرام نشسته اند در آینده به قضاوتی سخت برخورد خواهند کرد.
مازندران نباید حیاط خلوت مدیریتی شود باید با ارائه برنامه های توسعه محور و به کار گیری نخبگان شاهد بروز و ظهور اقتصادی در بخش های مختلف باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو