به بهانه راه اندازی شورای اطلاع رسانی ورزش استان؛ بمباران اطلاع رسانی …

به بهانه راه اندازی شورای اطلاع رسانی ورزش استان؛
بمباران اطلاع رسانی …

اختصاصی پرش: محمد رضا ییلاقی اشرفی مدیر روابط عمومی دستگاه ورزش و جوانان مازندران از راه اندازی شورای اطلاع رسانی ورزش و جوانان در استان با حضور نخبگان اطلاع رسانی حوزه ورزش خبر داد.


راه اندازی این شورا می تواند زمینه توسعه و پیشرفت ورزش مازندران در حوزه اطلاع رسانی را فراهم آورد‌.
یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی ورزش مازندران عدم اطلاع رسانی یکپارچه در جهت توسعه همه جانبه ورزش مازندران و اطلاع رسانی موانع و معظلات پیش روی حوزه جوانان است.
اگرچه تلاش رسانه های تخصصی ورزش استان محسوس می باشد اما با این وجود سطح موفقیت های ورزش مازندران با اطلاع رسانی آن همخوانی ندارد.
موفقیت در راه اندازی شورا اطلاع رسانی منوط به حمایت و عزم راسخ مسئولین ورزش و جوانان مازندران است زیرا همراهی مسئولین در به ثمر رسیدن این شورا نقش موثر و تاثیر گذاری خواهد داشت.
معاونین حوزه ها و مدیران دستگاه ورزش و جوانان روسای هیات های ورزشی و ادارات شهرستان نقش پر رنگ و تاثیرگذار خود را در دستیابی به شورای اطلاع رسانی پویا و اثربخش در جهت توسعه و پیشرفت نادیده نگیرند.
تشکیل و راه اندازی این شورا در تاریخ ورزش مازندران ثبت و درج خواهد شد و مطمئنا در صورتی که از تمامی ظرفیت و پتانسیل اطلاع رسانی موجود بهره مند شود شاهد رونق بی شائبه ای در فضای اطلاع رسانی ورزش استان خواهیم بود.
همچنین محمد رضا ییلاقی اشرفی با اعلام خبر فوق گفت : این شورا در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب و در سال منتهی به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ تشکیل خواهد شد.
مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان مازندران افزود؛ اعضای شورای اطلاع رسانی متشکل از نمایندگان رسانه های ورزشی ، فعالین فضای مجازی ، مدیران روابط عمومی هیات های ورزشی، روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و برخی از نیروهای روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، نماینده مجمع جوانان با ریاست مدیرکل ورزش و جوانان و دبیری مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان خواهد بود.
ییلاقی اشرفی با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی شفاف، دقیق و کارآمد در حوزه ورزش و جوانان اظهار داشت؛ هدف مهم تشکیل این شورا بکارگیری از ظرفیت های بالفعل حول ورزش و جوانان استان برای تقویت فرهنگ رسانه ای، افزایش سطح کمی و کیفی اطلاع رسانی در موضوعات مربوط به ورزش و امور جوانان و ترمیم برخی خلاء های موجود در این زمینه خواهد بود.
سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در پایان گفت: بزودی فراخوان های مربوطه جهت تشکیل شورای تخصصی اطلاع رسانی ورزش و جوانان منتشر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو