بهادر مولایی از مسولان آمل تقدیر کرد

نسیم ورزش : بهادر مولایی ملی‌پوش فوق‌ سنگین تیم ملی وزنه‌برداری برای قدردانی از تلاش مسولان آمل در روزهای سخت تصادف و ایجاد زمینه لازم برای انجام روند درمانی‌اش به این شهرستان سفر کرد.
تقدیر بهادر مولایی از مسولان آمل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، بهادر مولایی ملی‌پوش فوق‌ سنگین تیم ملی وزنه‌برداری بامداد یک روز سخت در منطقه کلرد محور مواصلاتی هراز به همراه خانواده تصادف کرده و راهی بیمارستان ۱۷ شهریور آمل شد.

 

این حادثه قبل از جا‌ماندن مولایی از رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل روی داد که اسم این ورزشکار از لیست نهایی کنار گذاشته شده بود.

 

مولایی در این حادثه دچار در رفتگی لگن، پارگی آرنج و دست شد و علاوه بر آن سه عضو خانواده‌اش نیز دچار سانحه شدند.

 

این ورزشکار بلافاصله بعد از این اتفاق راهی بیمارستان ۱۷ شهریور آمل شد و مراحل درمانی او با ورود مسؤولان و مدیران شهری روند رو‌به رشد گرفت.

 

ملی‌پوش فوق‌ سنگین تیم ملی وزنه‌برداری به‌همراه پدرش روز گذشته به شهرستان آمل سفر داشت تا از نزدیک با مسؤولان آملی دیدار و گفت‌وگو کرده و از زحمات آنها برای تسریع در مراحل درمانی‌اش قدردانی کند.

 

این ورزشکار اخلاق‌مدار ابتدا با حضور در شورای اسلامی شهر آمل با اعضا دیدار کرده و از آنها قدردانی کرد.

 

سپس مولایی و پدرش راهی ساختمان فرمانداری ویژه در خیابان امام خمینی(ره) شدند و با احمد منفرد فرماندار ویژه آمل دیدار صمیمانه داشتند.

 

فرماندار ویژه آمل در این دیدار اظهار کرد: شنیدن سانحه تصادف این ورزشکار افتخارآفرین به‌همراه تعدادی از اعضای خانواده‌اش برای‌مان سخت و سنگین بود و بلافاصله بعد از گزارش تصادف و انتقال مصدومان به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل خود از نزدیک پیگیر روند درمان بودیم تا این ورزشکار کشورمان هر‌چه زودتر به بهبودی برسد.

 

احمد منفرد افزود: قهرمانان کشور فرزندان همه ملت هستند و باید از آنها حمایت شود.

 

وی با بیان اینکه پیگیر سلامت این ورزشکار هستم، تصریح کرد: مسؤولان باید از ورزشکاران حمایت کرده و همراه قهرمانان در روزهای سخت باشند.

 

فرماندار ویژه آمل بیان کرد: همه مدیران آملی در امر درمان بهادر مولایی بعد از حادثه تصادف همکاری داشتند و هم‌اکنون بسیار خوشحال هستم که این ورزشکار را در سلامت می‌بینم.

 

این مسؤول گفت: برای مدال‌آوری مجدد و بازگشت دوباره به‌روی تخته وزنه‌برداری برای شما دعا می‌کنم هر‌چند پس از مذاکرات لازم با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران پیگیر وضعیت درمانی و بهبودی هستم.

 

منفرد خاطرنشان کرد: امیدوارم هرچه زودتر مولایی برای درخشش در میادین بین‌المللی، جهانی و المپیک آماده و سر حال شود.

 

قهرمان سنگین وزن تیم ملی وزنه‌برداری ایران اسلامی در این دیدار گفت: روزهای سختی را پشت‌سر گذاشتم و امید دارم در آینده روزهای خوشی در پیش‌رو باشد.

 

بهادر مولایی با اعلام اینکه تصادف، خط خوردن از تیم ملی اعزامی به رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل و انجام مراحل سخت درمانی از مهم‌ترین وقایع زندگی‌ام طی ماه‌های گذشته بود، افزود: هم‌اکنون روند رو‌به رشدی در مراحل درمانی‌ام وجود دارد.

 

وی با اعلام اینکه به دستور پزشک معالج با توجه به ادامه مراحل درمان از فروردین سال آینده می‌توانم وزنه‌برداری را آغاز کنم، ادامه داد: در حال انجام مراحل فیزیوتراپی به‌صورت هر روز دو جلسه هستم و روند درمانی‌ام روز به روز در حال بهبود است.

 

مولایی با اشاره به اینکه حدود ۱۵ روز عصا را کنار گذاشتم و مراحل آب درمانی را آغاز کردم، بیان کرد: گذشته را نمی‌توان فراموش کرد، خاطرات بد فراموش‌شدنی نیست ولی سعی دارم با اتفاقات خوشایند آینده بتوانیم آن را به فراموشی بسپاریم.

 

قهرمان نام‌آشنای وزنه‌برداری ایران اسلامی با اشاره به اینکه در حال مذاکره با فدراسیون وزنه‌برداری جمهوری اسلامی ایران برای دیدار و گفت‌وگو با علی مرادی رئیس فدراسیون بعد از سفر به سوئیس هستم، بیان کرد: امام جمعه بابلسر، فرماندار و مسؤولان این شهر هم تلاش زیادی برای بازگشت من به میادین ورزشی دارند و باید از آنها قدرشناسی کنم.

 

این ورزشکار ادامه داد: علاوه بر مسؤولان، پزشکان، متخصصان و مدیران شهرستان آمل که در حادثه تصادف همکاری بسیار خوبی داشتند، مردم آمل هم نگران سلامت من بودند و برایم دعا می‌کردند.

 

مولایی گفت: از همه مسؤولان، مردم و ورزش‌دوستان آملی صمیمانه تقدیر و تشکر دارم.

 

بهادر مولایی در این دیدار با مسؤولان آملی برای قدردانی از تلاش و زحمات آنها برای انجام مراحل درمانی‌اش یک تابلو منقش به آیات قرآنی اهدا کرد تا یادگار ارزشمند و زمینه‌ای برای قدرشناسی باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو