بهادر مولایی در سانحه رانندگی دچار مصدومیت شدید شد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم ورزش ، بهادر مولایی ملی پوش فوق سنگین تیم ملی وزنه برداری در جاده هراز تصادف کرده و به شدت مجروح شده است .

بهادر مولایی

بهادر مولایی ملی‌پوش فوق‌ سنگین تیم ملی وزنه‌برداری در جاده هراز تصادف کرد و به بیمارستان منتقل شد.

این تصادف در منطقه کلرد جاده هراز اتفاق افتاد و مولایی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دست، آرنج و لگن به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل منتقل شد.

بر اساس معاینات اولیه، مولایی با در رفتگی لگن، پارگی آرنج و دست مواجه شده است.

حمیدرضا مولایی و بابک مولایی پدر و برادر وی نیز در این سانحه از ناحیه سر دچار پارگی و شکستگی شدند.

مولایی در آخرین لحظه موفق به کسب جواز حضور در بازی‌های المپیک نشد اما در مراسم بدرقه کاروان ایران به ریو حضور داشت و به نظر می رسد در راه بازگشت از این مراسم دچار سانحه شده است. متاسفانه پدربزرگ بهادر در این حادثه فوت کرد.

 

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: شب گذشته در ساعت ۲۲:۲۷ دقیقه در بهشهر، بر اثر برخورد کامیون و پراید، پنج نفر مصدوم شدند.

ذکریا اشک‌پور اظهار کرد: پس از اعلام گزارش تصادف، دو دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اورژانس بهشهر و رستم‌کلا به محل حادثه اعزام شدند، مصدومان که سه آقا، یک خانم و یک دختر بچه چهار ساله بودند، پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر منتقل شدند.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: در تصادف دیگری نیز در ساعت ۲:۳۷ دقیقه بامداد امروز در منطقه «کلرد» واقع در محور هراز، برخورد خودروهای نیسان، پراید و کامیون ایسوزو ۶ مصدوم بر جای گذاشت.

اشک‌پور ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام حادثه، چهار دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اورژانس آمل یک، آمل۲، آمل۳ و «سقرچی» به محل حادثه اعزام شدند، مصدومان که همگی آقا بودند، پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل منتقل شدند.

وی در پایان گفت: بهادر مولایی وزنه‌بردار کشور نیز در بین مصدومان این تصادف بوده است.

براساس تماس با خانواده بهادر مولایی، او دچار مصدومیت شدید از ناحیه لگن و کتف شده و برادر و پدر او نیز در این حادثه مصدوم شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *