بهادر مولایی: به‌خاطر مصاحبه‌هایم باید به کمیته انضباطی بروم

فدراسیون وزنه‌برداری به‌جای آنکه به وضعیت من رسیدگی کند، مرا تهدید می‌کند که به‌خاطر مصاحبه‌هایی که انجام می‌دهم باید به کمیته انظباطی بروم و در مورد انتقاداتم پاسخگو باشم.
بهادر مولایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، فدراسیون وزنه‌برداری به‌جای آنکه به وضعیت من رسیدگی کند، مرا تهدید می‌کند که به‌خاطر مصاحبه‌هایی که انجام می‌دهم باید به کمیته انظباطی بروم و در مورد انتقاداتم پاسخگو باشم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، بهادر مولایی، وزنه‌بردار دسته ۱۰۵+ کیلوگرم تیم ملی وزنه‌برداری ایران که نزدیک به دو ماه پیش در راه بازگشت از اردوی تیم ملی دچار سانحه رانندگی شد، در مورد آخرین وضعیت خود به می‌گوید: وضعیتم روز به روز بهتر می‌شود و روند بهبودم به سرعت طی می‌شود.

وی افزود: هفته گذشته با معاینه پزشکان مشخص شد که می‌توانم به آینده ورزشی امیدوار باشم ولی هنوز از ناحیه لگن احساس درد می‌کنم که باید با آن مدارا کنم تا اینکه کاملا بهبود یابد.

او ادامه می‌دهد: برای اینکه بتوانم از آینده ورزشی‌ام اطمینان حاصل کنم باید شش ماه صبر کنم تا همه مراحل پزشکی و آزمایشات به اتمام برسد و پس از آن با اجازه پزشکان روی تخته وزنه‌برداری بروم و تمریناتم را آغاز کنم.

دارنده مدال نقره رقابت‌های وزنه‌برداری جهان به حمایت مسئولان ورزشی اشاره و خاطر نشان می‌کند: بعد از اینکه دچاره سانحه رانندگی شدم، تنها مسئولان استانی پیگیر وضعیتم بودند و متاسفانه از سوی فدراسیون هیچ حمایتی از من نشد.

حتی پزشک فدراسیون وزنه‌برداری هم بدون اطلاع از وضعیت درمانی من، اخباری را اعلام می‌کند و می‌گوید که حال بهادر خوب است. وقتی او از وضعیت من خبر ندارد و مسئولان فدراسیون حتی یک پیامک هم برای من نمی‌فرستند چگونه از روند بهبود من صحبت می‌کند.

مولایی ادامه می‌دهد: مسئولان فدراسیون وزنه‌برداری به‌جای آنکه به وضعیت من رسیدگی کنند و روند درمانی مرا پیگیری زیر نظر داشته باشند مرا تهدید می‌کنند که به‌خاطر مصاحبه‌هایی که انجام می‌دهم باید به کمیته انظباطی بروم و در مورد آنچه انتقاد کرده‌ام پاسخگو باشم. من کار اشتباهی نمی‌کنم و تنها می‌خواهم از حق خودم دفاع کنم و حرف‌هایم را بزنم.

بهادر مولایی: به‌خاطر مصاحبه‌هایم بهادر مولایی: به‌خاطر مصاحبه‌هایم بهادر مولایی: به‌خاطر مصاحبه‌هایم بهادر مولایی: به‌خاطر مصاحبه‌هایم بهادر مولایی: به‌خاطر مصاحبه‌هایم 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *