بنرها جای مسئولان آمدند!!!/مسابقات کاراته جام فجر ساری در سرما برگزار شد/کاراته تنها در حد شعار حمایت می‌شود

 

نسیم ورزش: حمایت شعارگونه از ورزش در سرمای سالن برگزاری مسابقه جام فجر کاراته ساری یخ بست و نشان داد که کاراته تنها در حد شعار حمایت می‌شود.

علامت تعجب

وقتی پای حمایت از ورزش و ورزشکار می‌شود در ارائه گزارش و عملکرد همه مسئولان و دست‌اندرکاران مثنوی هفتاد من ارائه می‌دهند ولی در عمل همیشه صد جای کار می‌لنگد!

مسابقات قهرمانی کاراته جام دهه فجر شهرستان ساری طبق اعلام به ورزشکاران قرار بود که از ساعت و ۸:۳۰ دقیقه صبح امروز در سالن ورزشی محله آذربایجانی‌های ساری برگزار شود.

به نوجوانان، جوانان و خردسالان شرکت‌کننده در این رقابت‌ها اعلام شد که رأس ساعت ۸:۳۰ دقیقه در محل سالن برگزاری مسابقه حضور داشته باشند.

برخی از خردسالان خودشان را در موعد مقرر به محل برگزاری مسابقه رساندند ولی از حضور برگزارکنندگان مسابقه تا ساعت ۹ صبح خبری نبود، تازه مسئولان وقتی رسیدند به فکر نصب بنر خیرمقدم و تدارک برگزاری مسابقه افتادند.

سرمای آزاردهنده در سالن ورزشی بچه‌ها و خانواده‌هایی که فرزندان‌شان را همراهی کرده بودند می‌آزرد و همین موضوع باعث اعتراض خانواده‌ها شده بود.

 

 

با توجه به بارش باران چند روز گذشته ساری و نیز کاهش دمای هوا، سرما در سالن محل برگزاری مسابقه به شدت احساس می‌شد و برخی از بچه‌ها و خانواده‌ها مجبور می‌شدند که برای گرم کردن خودشان به گرمای زمستانه خورشید در محوطه پناه ببرند.

خردسالان در حالی که می‌لرزیدند روی پای خودشان بند نبودند، با توجه به دریافت هزینه برگزاری این مسابقه، شدت اعتراض خانواده‌ها بیشتر شد و حتی این موضوع به اطلاع سرپرست هیئت کاراته شهرستان ساری نیز رسید.

نبود اورژانس در محل برگزاری مسابقه با توجه به اینکه بیش از ۱۵۰ نفر از کاراته‌کاهای شهرستان ساری نیز حضور داشتند از نقاط ضعف این دوره از رقابت‌ها بود و توزیع نامناسب مدال به‌صورت غیررسمی نشان از عدم مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب این دوره از مسابقات داشت.

به‌جای حضور مسئولان شهرستان و کاراته استان بنرهای خیرمقدم‌شان نصب شد، البته عدم حضور مسئولان در این دوره از رقابت‌ها هم جای تعجب نداشت ولی نکته اینجاست بنر خیرمقدم برای مسئولان چاپ شده بود اما تا ساعات پایانی مسابقه از حضور آنها خبری نبود.

 

 

 

مهم‌ترین دغدغه خانواده‌های که فرزندان‌شان در ای رقابت‌ها حضور داشتند در روز مسابقات، سرمای آزاردهنده سالن بود که حتی تا ساعت پایانی مسابقه این سرما حاکم بود و نگرانی از بابت سرما خوردن خردسالان در نگاه خانواده‌ها به‌خوبی محسوس بود و هر خانواده‌ای که از سالن مسابقه خارج می‌شد، نسبت به نداشتن وسایل گرمایشی اعتراض داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *