بندر انزلی قهرمان ورزش‌های آبی بانوان بنادر کشور شد

نسیم ورزش: بندر انزلی مقام قهرمانی هشتمین دوره مسابقات ورزش‌های آبی بانوان کارمند، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی را از آن خود کرد.بنادر آبی

بندر انزلی مقام قهرمانی هشتمین دوره مسابقات ورزش‌های آبی بانوان کارمند، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی را از آن خود کرد.

در این دوره از مسابقات که در دو رشته شنا و قایقرانی به میزبانی بندر نوشهر برگزار شد، تیم‌های بندرانزلی در مجموع با ۴۲۱ امتیاز، بندر امام با ۳۰۸ امتیاز و سازمان مرکزی با ۲۸۴ امتیاز به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.

در حاشیه این دوره از مسابقات، مسابقات ورزش‌های همگانی در سه رشته طناب‌کشی، پرتاب توپ بسکتبال و طناب‌زنی برگزار شد که در رشته طناب‌کشی تیم‌های بندر انزلی، بندر امام و نوشهر به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.

در رشته پرتاب توپ بسکتبال نیز تیم‌های سازمان مرکزی و بنادر انزلی و نوشهر به مقام‌های اول تا سوم و در رشته طناب‌زنی، تیم‌های سازمان مرکزی، بنادر انزلی و بوشهر عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

 تیم بندر نوشهر با ۹۶ امتیاز پس از تیم‌ بندر انزلی که ۱۰۰ امتیاز کسب کرد به مقام نایب قهرمانی مسابقات قایقرانی ورزش‌های آبی بانوان بنادر کشور در محل حوضچه بندر نوشهر برگزار شد، دست یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو