محمد بنا : المپیک لندن شیرین و ریو تلخ بود

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران با اشاره به این که مدال برنز «قاسم رضایی» تحفه درویشی بود برای مردم ایران، گفت: المپیک لندن برایم بسیار شیرین تمام شد، اما در ریو طعم تلخی را چشیدم.

محمد بنا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش، «محمد بنا» پس از اتمام رقابت فرنگی کاران ایران در بازی های المپیک ۲۰۱۶ عنوان کرد: قاسم رضایی غیرت کرد تا بیش از این شرمنده مردم نشویم، هدفمان خیلی بیش از دو مدال برنز بود که متاسفانه نشد.
وی با تقدیم این دو مدال برنز به مردم ایران، توضیح داد:اکنون هر چیزی درباره مسابقات و شرایط داوری بگویم بهانه تلقی می شود.
بنا خاطرنشان کرد: گرچه همین دو مدال برنز برای کشتی فرنگی ایران بسیار خوب است، اما شرمنده مردم هستم.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره اینکه اشک هایش موجب ناراحتی مردم ایران شده است، گفت: کشتی فرنگی مثل بچه من است ، در المپیک به همراه تعدادی مربی زحمتکش به نتایج درخشانی رسیدیم و ممکن است برخی ها بگویند با وجود آن موفقیت، چه تاجی بر سر من زده اند.
وی افزود: به دنبال تاج و آقای خاص شدن نبودم، من عاشق کشتی فرنگی هستم و این بچه ها مثل بچه های خودم هستند و با هر باخت انگار که یک تکه از گوشت مرا می کنند.
بنا که با بغض صحبت می کرد، افزود: مردم ایران خیلی درد و مشکل دارند و با موفقیت ورزشکاران از ته دل شاد می شوند ، ناراحتم که نتوانستم مردم را بیشتر خوشحال کنم.
بنا درباره اینکه در آینده فرصت برای جبران هست عنوان کرد: هیچ فردی از آینده خبر ندارد، در طول سال هایی که بنا بود همه تلاشش را کرد که تیم ملی موفق شود و اگر دوباره مسوولیتی بر دوشم گذاشته شود، با تمام توان تلاشم را ادامه می دهم.
تیم ملی کشتی فرنگی ایران که در المپیک ۲۰۱۲ به سه مدال طلا دست یافته بود در ریودوژانیرو با ۲ برنز سعید عبدولی و قاسم رضایی به کار خود پایان داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *