بلیت فروشی بازی نساجی مازندران الکترونیکی شد

نسیم ورزش : بلیت فروشی بازی نساجی مازندران الکترونیکی شد / نساجی قائمشهر تازه وارد لیگ برتر که در ۳ بازی خانگی اش ادعا داشت، بابت بلیت فروشی سرشان کلاه رفت، برای دیدارشان در جام حذفی برابر شاهین لردگان در هفته جاری ۲۶ شهریورماه بلیت فروشی بازی های خانگی شان را الکترونیکی کردند.

بلیت فروشی بازی نساجی مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مدیران باشگاه نساجی قائمشهر که پس از ۲۴ سال رقابت های سطح یک فوتبال ایران را در فصل جاری تجربه می کنند، مدعی شدند که در ۳ بازی خانگی گذشته حدود ۶ تا هفت هزار تماشاگر بدون بلیت وارد ورزشگاه شهید وطنی شدند.
اگرچه ورود غیرقانونی حدود ۷ هزار تماشاگر( بدون خرید بلیت) در دیدار خانگی نساجی با پارس جنوبی جم به تایید روسای هیات فوتبال مازندران و ورزش و جوانان قائمشهر نیز رسید ولی با اجرای طرح الکترونیکی کردن فروش، نساجی قائمشهر به دنبال جبران مافات می رود.
براساس گزارش سایت باشگاه نساجی قائمشهر برای اولین بار در کشور از این هفته بلیت بازی‌های خانگی این تیم به طور کامل به صورت الکترونیکی به فروش خواهد رسید.
براساس این گزارش هواداران برای تهیه بلیت بازی تیم فوتبال نساجی قائمشهر باید از طریق سایت به نشانی sportmart.ir بلیت بازی دیدار نساجی برابر مقابل شاهین لردگان در چارچوب رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور را خریداری کنند.
هواداران برای خرید بلیت باید کدملی و شماره موبایل خود را برای خرید بلیت وارد سیستم کنند و در روز مسابقه با داشتن پرینت بلیت وارد ورزشگاه شهید وطنی می شوند.
ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با بازسازی اخیر حدود ۱۵ هزار ظرفیت برای پذیرش تماشاگران دارد که در ۳ بازی لیگ برتر این ورزشگاه پر از هواداران قرمز پوش این تیم بود.
تاکنون ۲ نماینده مازنی ها( کاسپین و خونه به خونه) با باخت از حریفان خود از گردونه رقابت های جام حذفی حذف شدند و نساجی قائمشهر آخرین بخت مازنی ها در این رقابت ها است.
در رقابت های جام حذفی فصل گذشته برای نخستین بار تیم لیگ یکی خونه به خونه بابل نوانست با شکست حریفان خود تا فینال این مسابقه خود را بالا بکشد که در فینال با باخت در برابر استقلال تهران شانس قهرمانی را از دست داد.
در رقابت های جام حذفی باشگاه های کشور ۳۲ تیم حضور دارند که تاکنون ۱۰ دیدار از ۱۶ مسابقه این رقابت ها برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو