بلاتکلیفی فکری و بازیکنانش همچنان ادامه دارد

نسیم ورزش : سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: با همه وعده‌های داده شده بلاتکلیفی من و تیم همچنان ادامه دارد .

 بلاتکلیفی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مشکل این‌روزهای تیم فوتبال نساجی مازندران، تیم قدیمی و ریشه‌داری که اگر بگوییم در هر خانوار قائم‌شهری حداقل دو یا سه طرفدار پروپاقرص دارد، سخنی به گزاف نگفته‌ایم روز‌به‌روز بیشتر از پیش می‌شود و انگار حل کردن آن سخت‌ترین کار عالم شده است.

از یک سو مدیرعامل تازه از سفر برگشته این باشگاه ساز جدایی کوک و استعفاء‌نامه خود را تقدیم مالک باشگاه کرد و به‌اصطلاح «گل بود به سبزه نیز آراسته شد» و از سوی دیگر بازیکنان تیم که به‌اصطلاح «کارد به استخوان‌شان رسیده است» نه دل و دماغ حاضر شدن بر سر تمرین‌ها را دارند و نه انگیزه‌ای برای بستن ساک و عزیمت به اراک برای دیدار با آلومینیوم.

رایزنی‌ها برای تغییر مالکیت باشگاه هم افاقه نکرد و مهدی پرهام مالک باشگاه همچنان به‌صورت کج‌دار مریض برای تیم پدری می‌کند و گاهی دست‌نوازشی بر سر تیم می‌کشد.

گویا ناف نساجی را از بدو تولد با مشکل مالی، اعتصاب، تعطیلی و بلاتکلیفی بریده‌اند، کارخانه و باشگاه هم ندارد. هرکدام به‌نوعی چوب بی‌تدبیری و سوء مدیریت را خورده و می‌خورند و معلوم هم نیست تا به کی این مشکلات ادامه خواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه همچنان بچه‌های تیم در حال اعتصاب هستند، اظهار کرد: قرار شد فردا صبح قائم مقام باشگاه میانجیگری کند که در صورت توافق از همان‌جا راهی اراک می‌شویم.

محمود فکری افزود: مدیرعامل باشگاه هم استعفای خود را اعلام کرده است و چون در حال حاضر آقای پرهام مالک باشگاه است و تصمیم می‌گیرد با استعفا موافقت کند یا خیر که در صورت موافقت قطعاً فرد دیگری معرفی خواهد شد.

وی در پایان به وضعیت آشفته تیم اشاره کرد و گفت: با همه وعده و وعیدهای داده شده من و تیم همچنان بلاتکلیف هستیم.

تیم فوتبال نساجی مازندران از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی است که در اقصی نقاط کشور و حتی دنیا طرفداران خاص خود را دارد و در حال حاضر با کسب ۲۰ امتیاز در مکان ششم جدول لیگ آزادگان قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو