بسکتبال مازندران تنهاست/بسکتبال بهشهر را دریابید

 ورزش بسکتبال در شهرستان بهشهر در سال های اخیر بدون داشتن هیچ امکانات و اسپانسری به اندازه یک تیم کامل بازیکن در لیگ برتر داشت و دارد.

بسکتبال مازندران

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، این در بهشهر طرفداران زیادی دارد که حالا حدود ۶۰ روز است ۶۰۰ بسکتبالیست زن و مرد در غم از دست دادن سالن اختصاصی خود فرو رفته و خانه نشین شده اند.

 

چرا قدر بزرگانی چون نبی پور، بخشی، ساعی، دهخدا، احسانی و تهرانی دانسته نمی شود و مسئولان هیأت بسکتبال مازندران به این شهر بی توجه شده اند؟

 

اما طرح چند سوال از چند مسئول را ضروری و پاسخگویی از طرف آنها را ضروری تر می دانیم.

 

جناب آقای سلیمانی ریس محترم هیات بسکتبال مازندران؛

دلیل عدم برگزاری مسابقات قهرمانی استان برای بازیکنان رده ی بالای ۱۷سال چیست؟ با اینکه تمام تمرکزتان روی رده های پایه است اما مقامات خوبی در مسابقات کشوری دشت نشده است.

چرا از وجود مربیان توانمند بسکتبال بهشهر برای اعتلای این رشته در استان استفاده نمی شود و در اعزام به مسابقات کشور شاهد عدم حضور آنها هستیم؟

 

از خوش کفا رئیس هیات بسکتبال بهشهر و ریس کمیته داوران استان باید پرسید:

دلیل اینکه بسکتبال بهشهر که پتانسیل بسیار خوبی دارد، طی ۲۰ سال اخیر نتوانسته حتی یک اسپانسر هم برای شرکت در مسابقات پیدا کند چیست؟ پاسخ انگیزه های از دست رفته بسکتبالیست های مستعد در پی عدم تیمداری این شهرستان در تورنمنت های مختلف را چگونه می دهید؟

 

از اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر نیز می پرسم:

هر چند کشتی را ورزش اول ایران و مشخصاً مازندران می دانیم و معتقدیم باید نگاه ویژه ای به آن داشت اما واقعاً چرا باید سالن جهان پهلوان تختی که محل تمرین ورزش های توپی است و متعلق به بسکتبال بود به رشته کشتی داده شود در حالی که بهشهر خانه کشتی دارد؟ با این تصمیم حالا ورزش بسکتبال بی خانمان شده است. جواب خانواده هایی که با هزاران امید و آرزو فرزندان خود را به مربیان این رشته سپرده اند را چطور می دهید؟

 

امیدواریم مسئولان در قبال بی توجهی هایشان و سوالاتی که مطرح شده پاسخ های قانع کننده ای برای علاقه مندان به ورزش بسکتبال در شهرستان بهشهر داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو