بسکتبال ساری قربانی بی توجهی مسئولین ورزشی استان می باشد/ برگزاری فستیوال بسکتبال در ساری

نسیم ورزش: محمدی کیادهی رئیس هیئت بسکتبال ساری ضمن اعلام اینکه به صورت رسمی معارفه رئیس هیات بسکتبال برگزار نشده است،عنوان کرد:بسکتبال ساری ضعیف و نابسامان است.محمدی کیادهی

محمدی کیادهی رئیس هیئت بسکتبال ساری در گفتگوی اختصای با خبرنگار نسیم ورزش خاطر نشان کرد: بسکتبال ساری در حال حاضر هیچ رشد و شکوفایی را در فرایند رشد  نداشته است.

وی با اعلام اینکه بسکتبال ساری خواهان متولی و حامی جهت بروز و ظهور استعداد است عنوان کرد:متاسفانه جایگاه اصلی این ورزش در ساری مشخص نشده است و تنها دلیل این جفا بی توجهی و عدم امکانات در این رشته ورزشی مستعد می باشد.

محمدی کیادهی با اشاره به اینکه رئیس سابق این هیات طی استعفا نامه ای کناره گیری خود را در این اعلام کرده است اذعان داشت:طی پیشنهادی که از سوی دلیری رئیس اداره ورزش ساری به اینجانب شد علی رغم وجود مشکلات و دغدغه های فکری موظف دانستم تا به نحو احسن در راستای بهبود این شرایط در هیات بکستبال مسئول بدانم.

وی ابراز کرد:مدتی زیادی از دوره مسئولیتی ام در این هیات نمیگذرد و پس از مراسم معارفه به طور قطعی در راستای پیشرفت و پویایی این هیات گام برمیدارم.

رئیس هیات بسکتبال ساری با بیان اینکه تیم بسکتبال بانون ساری که تحت حمایت باشگاه استقلال قرار دارد  توانسته به آن نقطه از پیشرفت و پویایی برسد, عنوان کرد:تیم بسکتبال بانوان ساری توانست با غلبه بر حریفان به لیگ برتر بسکتبال بانوان راه پیدا کند و تیم بسکتبال آقایان نیز می تواتد در همین راستا موفق و پیروز شود.

این مسئول در ادامه اظهاراتش اهداف این هیات را بیان و اظهار کرد:لازمه پیشرفت و قدرت در بسکتبال ساری تنها فراهم آوردن امکانات و استعداد یابی در این رشته ورزشی آینده ساز می باشد که متاسفانه تا به امروز اتفاقی رخ نداده و به دست فراموشی سپرده شده است.

محمدی کیادهی از برگزاری فستیوال بسکتبال با حمایت شهرداری ساری خبر داد و عنوان کرد:این جشنواره که تا قبل از ماه مبارک رمضان با کمک همه جانبه شهرداری ساری با هدف کشف استعداد جوانان و نوجوانان و حتی در رده نونهالان برگزار می شود می تواند شاخص ترین گام برای توسعه و معرفی بسکتبال ساری باشد.

رئیس هیات بسکتبال ساری اعلام کرد:طی مذاکرات و توافقاتی که با شهرداری ساری داشتیم موافقت شد تا شهرداری ساری زمینی برای احداث خانه بسکتبال ساری به این هیات واگذار کند.

وی  دیگر هدف مهم و اساسی در هیات بسکتبال ساری را اهمیت دادن به تیم های پایه و داشتن یگ تیم لیگ برتری و همچنین پرورش مربی و بازیکن اعلام و خاطر نشان کرد:در حال حاضر بسکتبال ساری بسیار ضعیف و نابسامان است و امیدواریم شاهد حضور تیم بسکتبال آقایان در لیگ برتر باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *