بسکتبالیست های ملی پوش مازنی در مسابقات قهرمانی غیبت دارند

نسیم ورزش : بسکتبالیست های ملی پوش مازنی در مسابقات قهرمانی غیبت دارند / نماینده بسکتبال مازندران در حالی روز دوشنبه به مسابقات قهرمانی کشور در تبریز اعزام شد که از وجود دو بازیکن ملی پوش خود به علت همراهی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران در مسابقات غرب آسیا ، بی بهره است .

بسکتبالیست های ملی پوش مازنی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تیم بسکتبال دانش آموزی دبیرستان امام خمینی (ره) آمل روز دوشنبه با بدرقه مسئولان این شهرستان عازم تبریز شد تا سی و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور شرکت کند.
این مسابقات با شرکت چهار هزار نفر از دوم مرداد ماه در تبریز آغاز شد و مسابقات رشته بسکتبال نیز از ۹ تا ۱۵ مرداد ماه با حضور ۲۵ تیم برگزار خواهد شد.
رییس هیات بسکتبال آمل به خبرنگار ایرنا گفت که تیم دانش آموزی دبیرستان امام خمینی (ره) به عنوان قهرمان مسابقات بسکتبال دانش آموزی مازندران جواز حضور در مرحله کشوری این مسابقات را کسب کرد و به عنوان نماینده استان به این مسابقات اعزام شد.
حسن ونهاری افزود : متین آقاجان پور و پارسا فلاح دو بازیکن آملی و تاثیرگذار تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران به همراه این تیم در مسابقات قهرمانی نوجوانان غرب آسیا در استان گلستان حضور دارند و نتوانستند تیم اعزامی مازندران را همراهی کنند.
هدایت تیم بسکتبال دانش آموزی آمل را قاسم هاشمی بر عهده دارد .
آیین قرعه کشی تیم های شرکت کننده دوشنبه شب برگزار خواهد شد و رقابت تیم های شرکت کننده نیز از روز سه شنبه شروع می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو