بسکتبالیست آملی راهی مسابقات پارالمپیک ریو می‌شود

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل گفت: حکیم منصوری بسکتبالیست تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل راهی مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ می‌شود.

بسکتبالیست آملی راهی مسابقات پارالمپیک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مسعود فلاح شنبه شب‌ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان از گذشته تاکنون در این شهرستان علاقه‌مندان زیادی داشته و مردم به این رشته ورزشی روی می‌آوردند.

وی افزود: با شناسایی و استعدادیابی از بین علاقه‌مندان به ورزش‌های جانبازان و معلولان توانستیم گام بزرگی برداشته و افراد زیادی که در کنج خانه‌ها به انزوا روی آورده بودند را به سمت ورزش فراخوانیم.

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل با اشاره به تیمداری بسکتبالیست‌های آملی در لیگ برتر، خاطرنشان کرد: تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان شهرداری آمل با درخشش در لیگ دسته یک بسکتبال با ویلچر راهی لیگ برتر شده و سه سال متوالی توانست در این رویداد مهم به افتخارآفرینی بپردازد.

این مسؤول بیان کرد: معلولان این شهرستان توانمند هستند و علاوه بر ورزش در بخش‌های مختلف فرهنگی، دینی و مذهبی توانمندی و استعدادهای خود را بروز می‌دهند.

فلاح یادآور شد: در بین ورزشکاران تیم بسکتبال با ویلچر آمل تعدادی زیادی به اردوی تیم ملی در رده‌های دعوت شدند و توانستند خود را بین برترین‌های کشور جای دهند.

وی بیان کرد: حکیم منصوری یکی از بازیکنان نام‌آشنا و ارزشمند تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل در بین ملی‌پوشان پارالمپیک ریو برزیل ۲۰۱۶ جای گرفته و آئین بدرقه آن برگزار می‌شود.

رئیس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل گفت: امیدوارم تا تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان بتواند در این رویداد مهم جهانی نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشد.

بسکتبالیست آملی راهی مسابقات پارالمپیک ریو بسکتبالیست آملی راهی مسابقات پارالمپیک ریو 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو