بسکتبالیست‌های کاله به دیدار شیمیدر تهران می‌روند‌

نسیم ورزش: در حساس‌ترین دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور کاله مازندران برای فینالیست‌ شدن به دیدار شیمیدر تهران می‌رود.

خبرگزاری فارس: بسکتبالیست‌های کاله به دیدار شیمیدر تهران می‌روند‌
 

لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور با مشخص شدن تیم‌های مرحله نیمه‌نهایی روزهای پایانی خود را سپری می‌کند.

در دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی این مسابقات که حساس‌ترین بازی‌های لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور را شامل می‌شود، کاله مازندران عصر فردا جمعه ۲۸ فروردین برای فینالیست‌ شدن به دیدار شیمیدر تهران می‌رود.

نماینده مازندران در بازی دوم مرحله نیمه‌نهایی با گذشتن از سد شیمیدر پایتخت می‌تواند نخستین تیم مرحله نهایی و فینال لقب گیرد.

در دیگر دیدار این مرحله از مسابقات، تیم نیروی زمینی در تهران به مصاف شهرداری اراک می‌رود.

بازی نخست مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک بسکتبال جمعه گذشته در تهران برگزار شد که شیمیدر پایتخت میزبان نماینده شمالی بوده که در پایان بازیکنان کاله با نتیجه نزدیک ۵۸ بر ۵۶ و با اختلاف تنها دو امتیاز پیروزی را از آن خود کردند، هر چند شهرداری اراک نیز در خانه مقابل نیروی زمینی تهران با نتیجه ۷۸ بر ۸۹ پیروز شد.

شاگردان رضا نوری که سرپرستی‌شان را علی‌محمد رجایی برعهده دارد عصر فردا با حمایت هواداران در سالن ورزشی سرپوشیده سردار شهید سجودی بابل با آسودگی بیشتری مقابل حریف صف‌آرایی کرده و تنها به قهرمانی می‌اندیشند.

در مرحله گروهی لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور ۱۱ تیم حضور داشتند که تیم‌های شهرداری اراک، شیمیدر تهران، کاله مازندران و نفت امیدیه به ترتیب با ۳۷، ۳۶، ۳۵ و ۳۲ امتیاز رده‌های اول تا چهارم را از آن خود کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو