بزودی پاداش استانی مدال آوران مازندرانی المپیک ریو پرداخت می شود

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت که پاداش استانی مدال آوران مازندرانی المپیک ۲۰۱۶ ریو پس از ماه صفر ( آذر ماه ) پرداخت می شود.

 

پاداش استانی مدال آوران مازندرانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حبیب حسین زادگان افزود : بر اساس پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان مازندران و تائید مدیریت ارشد استان ، سقف پاداش برای مدال آوران المپیک یک میلیارد ریال است.
وی ادامه اد : براساس این تصمیم که پیش از شروع المپیک به ورزشکاران مازنی عضو تیم ملی اعزامی به این رقابت ها اعلام شده بود، طلا آوران پاداش یک میلیارد ریالی می گیرند.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مبلغ پاداش استانی برای ورزشکاران دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۶ را حدود ۷۵۰ میلیون و برنزی ها ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد.
بر اساس عرف دوره های گذشته المپیک در کشور ، پرداخت پاداش استانی به ورزشکاران مدال آور این رخداد مهم ورزشی پس از پرداخت پاداش از سوی رئیس جمهوری انجام می شد.
پیش از این اعلام شده بود که به دلیل ناداوری ، پاداش کسب طلا به بهداد سلیمی وزنه بردار سنگین وزن مازنی عضو تیم ملی هم پرداخت می شود.
در المپیک ۲۰۱۶ ریو از مازندران ۱۳ ورزشکار عضو تیم ملی اعزام شدند که سه ورزشکار به ترتیب حسن یزدانی ، کمیل قاسمی و قاسم رضایی موفق به کسب مدال طلا، نقره و برنز شدند و ۳۸٫۵ درصد از مدال های این رویداد ورزشی را هم مازنی ها کسب کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *